İlim Dünyası Ordu'da Toplanıyor
Grup Sayfamız için

Çeşitli illerde bulunan ilahiyat Fakültesi Dekanlarının yanı sıra konusunda uzman 80'den fazla akademisyen ve ilim adamının katılacağı üç gün sürecek sempozyum ile ilgili bilgi veren ODÜ İlahiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Yavuz ÜNAL şunları ifade etti; '‘Ordu Büyükşehir Belediyesi, Altınordu Belediyesi ve Türkiye Diyanet Vakfının katkılarıyla, Ordu Üniversitesi İlahiyat Fakültesi tarafından 27-29 Mart tarihleri arasında “Din, Gelenek ve Ahlak Bağlamında Mahremiyet Algıları sempozyumu” düzenlenecektir.

Türkiye’nin birçok üniversitesinden alanında uzman akademisyenin katkı sağlayacağı bu sempozyumda modern dünyada ciddi bir erozyana uğramış olan Mahremiyet kavramı tüm yönleriyle ele alınacaktır.

Ordu Üniversitesi Tıp Fakültesi Morfoloji binasında yapılacak ve üç gün sürecek bu sempozyum hem akademik çevrelere hem de toplumumuza önemli katkılar sağlayacaktır.’

Ordu Üniversitesi tıp Fakültesi morfoloji binası konferans salonunda 27 Mart Cuma günü saat 09’da açılış oturumu ile başlayacak üç gün boyunca oturumlar halinde devam edecek “Mahremiyet Algıları Sempozyumu” 29 Mart 2015 Pazar günü gerçekleşecek kapanış oturumu ile son bulacak.Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol