İncesu Müftülüğü'nden Cezaevine Çifte Program
İncesu Açık Cezaevi konferans salonunda düzenlenen program  Merkez Karamustafapaşa Camii İmam-Hatibi Duran ÇOLAK’ın okumuş olduğu Kur’an-ı Kerim ile başladı ve ardından Hacılar İlçe Müftüsü  Emin HASPOLAT “Hz. Peygamber, Din ve Samimiyet” konusunda bir konuşma yaptı,  konuşmalarında başta dinde olmak üzere bütün işlerde samimi olmamız gerektiğini ayet, hadis ve örneklerle anlattı, Hz. Yusuf (a.s) hayatını ve samimiyetini anlattı.
Konferansın ardından Kayseri Fesl-i Fasıl İlahi grubu söylemiş oldukları ilahilerle dinleyenleri mest ettiler.

İlçe Müftüsü Salih SEZİK  program sonunda teşekkür konuşması yaparak başta kapılarını bize açan ve bu programısağlayan cezaevi personeline, Konferanslarını sunan Hacılar İlçe Müftüsüne, güzel ilahileri için Fesl-i Fasıl Grubuna ve programı başından sonuna kadar sabırla dinleyen hükümlülere teşekkür etti.

Ardından bütün hükümlülere gül, kitap dağıtıldı ve çeşitli ikramlar yapıldı. Daha sonra cezaevi mescidinde toplu kılınan ikindi namazından sonra programımız son buldu.

 Programımız ceza evi yönetimi ve hükümlüler tarafından memnuniyetle karşılandı ve Başta İlçe Müftülüüğü Salih SEZİK olmak üzere bu programda emeği geçen herkese çok teşekkür ettiler.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol