İncesu’da Personele Yaz Kur’an Kursları Semineri
Açılış konuşmasını yapan İlçe Müftüsü Salih SEZİK Kur’an Öğrenmenin ve Öğretmenin” öneminden bahsetti ve bütün görevlilerden yaz kur’an kurslarına gereken önemi vermelerini ve büyük bir gayret göstermelerini gerektiğini anlattı.

İlçe Müftüsü Salih SEZİK yaz kurslarının öğrencilere daha verimli olabilmesi için eğitim semineri düzenlediklerini belirterek görev alacak personele ve öğrencilere başarılar diledi.

18 Haziran 2014 tarihinde düzenlenen seminer,  daha önce Afyonkarahisar/Sandıklı'da 25-30 Mayıs tarihlerinde Diyanet İşleri Başkanlığının düzenlediği eğitim seminerlerine katılan İl Müftü Yardımcısı Mahmut TAŞYAPAN,  Kocasinan Müftülüğü Uzman Vaizi Mahmut BEKTAŞ ve İncesu Müftülüğü vaizi Arafat DEMİR tarafından “2014 Yılı Yaz Kur’an Kursu Ders Proğramının Uygulanması” konulu seminer verildi.

Slayt gösterisi eşliğinde verilen seminerde Yaz Kuran Kursları eğitim takvimi, kayıt işlemleri ve Kuran öğretim, yöntem ve teknikleri ile Yaz Kuran Kursları Uygulama Esasları ve Eğitim Hizmetleri Yönetim Sistemi anlatıldı.

Seminer personel tarafından memnuniyetle karşılandı ve çok verimli geçti

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol