İnsan Kaynakları Genel Müdürü Osman Tıraşçı Şanlıurfa'da
Ahmet KAYA / DİNİHABERLER.COM

Kurstan yararlanan çocuklarla sohbet eden Genel Müdür Osman Tıraşçı ve Vali İzzettin Küçük; çalışmalar hakkında da İl Müftüsü İhsan Açık’tan bilgi aldı. Anaokulundaki sınıfları tek tek dolaşan Genel Müdür Osman Tıraşçı ve Vali Küçük; minik öğrencilere çikolata ikram ettiler.

Şehitlik Anaokulundaki 4-6 yaş arası Kur’an Kursunu ziyaretinin ardından Süleymaniye Mahallesine geçen İnsan Kaynakları Genel Müdürü Osman Tıraşçı ve Vali İzzettin Küçük; İş adamı Bahattin Demir tarafından mahallede yaptırılan taziye evinin üst katında hizmet verecek olan Anzılha Demir Kur’an Kursunun açılışını gerçekleştirdi.

Yaptırdığı taziye evinin üst katının Kur’an Kursu olarak kullanılmasını sağlayan iş adamı Bahattin Demir’e Vali İzzettin Küçük tarafından takdir belgesi verildi.

Açılışta Diyanet İşleri Başkanlığı İnsan Kaynakları Genel Müdürü Osman Tıraşçı’ya Şanlıurfa Valisi İzzettin Küçük, Vali Yardımcısı Mehmet Keklik, İl Müftüsü İhsan Açık ,Haliliye Müftüsü İbrahim Halil Okulu, İl Müftü yardımcıları ve mahalle sakinleri eşlik ettiler.

Daha sonra İnsan Kaynakları Genel Müdürü Osman Tıraşcı Eyyübiye İlçe Müftülüğüne bağlı Halillur-rahman Dergah camiinde Şanlıurfa halkına Cuma Vaazı verdiler.Grup Sayfamız için

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol