İzmit Müftüsünden ziyaret
İzmit İlçe Müftüsü Abdulkadir KEŞVELİOĞLU, 13. Olağan Genel Kurulunu yaparak Kocaeli İmam Hatip Mezunları Derneği (KİHMED) başkanlığına seçilen Sebahattin YAMAK ve Yönetimini ziyaret etti.

Sebahattin YAMAK ve Yönetim kurulunun hazır bulunduğu ziyarette yeni hedefler ve projeler hakkında bilgi alış-verişinde bulunuldu. Başkan Sebahattin YAMAK ve Teşkilatlar, faaliyetleri, projeleri ile ilgili İzmit İlçe Müftüsü Abdulkadir KEŞVELİOĞLU’na bilgiler verdiler.
İlçe Müftüsü Abdulkadir KEŞVELİOĞLU “KİHMED’in yeni dönemde projeleriyle birçok başarıya imza atacağını düşünüyorum. Bu projelerde Müftülük olarak üzerimize düşen her konuda yanınızdayız. Özellikle Din Görevlilerimiz ile İmam Hatip Lisesi öğrencilerini buluşturma noktasında gereken tüm çalışmayı yaparak bu yavrularımıza sahip çıkmak istiyoruz. Başkan Sebahattin YAMAK ve yönetimini bu projelerinden ve hassasiyetlerinden dolayı tebrik ediyorum. Bu vesileyle yeni Başkan Sebahattin YAMAK ve ekibine başarılar diliyorum” dedi.

KİHMED Başkanı Sebahattin YAMAK ise “Yeni yönetimimizle birlikte büyük sorumluluklar üstlendik. Teşkilatlar oluşturarak birçok proje geliştirmeyi ve uygulamayı hedefliyoruz. Sayın Müftümüzün bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada desteklerini bekliyor, bu nazik ziyaretlerinden ve sohbetinden dolayı kendisine teşekkür ediyorum” dedi.

Diyanet Haberler'e dair ilk haberleri kapalı grup sayfamızdan öğrenmek için

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol