Kazan Müftülüğü'nde Cami ve Gençlik konferansı
Programa Ankara İl Müftüsü Mefail HIZLI'nın eşi Selma HIZLI, Kazan İlçe Müftüsü Halil KARAGÖZ'ün eşi Nimet KARAGÖZ ve Sincan müftüsü Osman ŞENER'in eşi Fatma ŞENER'de katıldılar.

"Asr'ı Saadetin Gülleri" isimli ilahi ve semazen ekibi programa eşlik etti. Açılış konuşmasını yapan İlçe Müftüsü Halil KARAGÖZ katılımcılara hoş geldiniz diyerek, Aile İrşad ve Dini Rehberlik Bürosu'nun tanıtımı, 2014 yılında yapmış olduğu faaliyetleri ve 2015 yılında yapılması planlanan etkinliklerle ilgili bilgiler verdi, programa iştirak eden tüm katılımcılara ve bu programın düzenlenmesinde emeği geçen tüm personele teşekkür ederek konuşmasını sona erdirdi.

Ankara İl Müftü Yardımcısı Ayten KOÇ yaptığı konuşmada "Gençlerimizi Kur'an-ı Kerim'in ahlakıyla yetiştirmek için, onların hayatlarının her safhasında Kur'an'ın emir ve yasaklarının uygulanması ile gerçekleştirilebileceğini" belirtti.

Ayten KOÇ'un konuşmasından sonra ilahi ve semazen ekibi ile programa devam edildi.

Programın ilerleyen kısmında Selma HIZLI  irad ettiği duaya tüm davetliler icabet etti. İlçe müftüsü Halil KARAGÖZ'ün eşi Nimet KARAGÖZ'ün Ankara İl Müftü Yardımcısı Ayten KOÇ'a takdim ettiği çiçek ve ikramlarla program sona erdi.


Diyanet Haberler'e dair ilk haberleri grup sayfamızdan öğrenmek için

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol