Kırıkhan’da Kutlu Doğum Bebeklerine Çeyrek Altın

Kırıkhan Belediye Başkanı Ayhan YAVUZ ve eşi, Kırıkhan İlçe Müftüsü Mekki SOLMAZve eşi ile beraberinde bir grup din görevlisi ile Peygamber Efendimizin miladi doğum günü olan 20 Nisan yatsıdan sonra Hastane Müdür Yardımcısı Bülent ÇALIŞKAN ve hastane görevlilerinin refakatinde bu gün normal doğumla dünyaya gelen bebeklerin odasına geçildi.

Kırıkhan Müftüsü Mekki SOLMAZ ailelere göz aydınlığı diledi ve bebeklerin kulağına ezan ve kamet okudu. Hastane Müdür Yardımcısı ve hastane çalışanlarının refakatinde polikliniklerde tedavi olan ve servislerde yatan hastalar ziyaret edildi ve acil şifalar dilendi. Kutlu Doğum Haftası anısına hastane çalışanlarına ve hastalara karanfiller dağıtıldı.

Kutlu Doğum Haftası nedeniyle yapılan ziyaret hastaların yüzünün gülmesine, dertlerinden bir nebze olsun uzaklaşmalarına vesile oldu.Mutluluklarını ifade eden hastalar, hastane personeli ve ziyaretçiler Kırıkhan’da ilk olan böyle bir uygulamanın kendilerini duygulandırdığını bu nedenle de başta KırıkhanMüftüsüne ve beraberindeki din görevlilerine teşekkür ettiler.
 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol