Kırıkhan’da Yaz Kur'an Kurslarına Veda Programları
Grup Sayfamız için

Kurs öğreticilerinin eşliğinde birbirinden güzel hazırlanmış, duygulandıran ve eğitici programlar şeklinde öğrencilerin gerçekleştirdiği program, öğrenci velileri ve davetliler tarafından ilgi ile izlendi. 

İlçe Müftüsü Mekki SOLMAZ’ın iştirak ettiği programlarda öğrencilerin sevinci görülmeye değerdi. Programlarda konuşma yapan müftü SOLMAZ,  “ 22 Haziran tarihinden beri tatil demeden kendilerini öğrencilerine feda eden din gönüllüsü arkadaşlarıma, öğrencilere ve velilere teşekkür ederim. Çocukların kurslarda öğrendikleri, İslam’ın emirleri ve güzel ahlak kurallarını yaşamaları için ailelere görev düştüğünü dile getiren İlçe Müftüsü; ''Çocuklarımızı eğitirken bizler birlik, beraberlik, kardeşlik, doğruluk, dürüstlük gibi ahlaki ilkelere ve değerlere sahip çıkmalarını söyledik, kötü alışkanlıklardan uzak durmalarını söyledik. Sizler de çocuklarımızın arkadaşlarını takip ediniz. Onları ilgi ve sevgi ile yetiştiriniz, başıboş ve sorumsuz yetiştirilmemeleri konusunda hassasiyet gösteriniz.'' Dedi.

Bugün sona eren Yaz Kur'an Kursları ile ilgili bilgiler veren Kırıkhan  İlçe Müftüsü Mekki SOLMAZ, Kırıkhan merkez ve bağlı mahallelerinde 161 kursta 162 din görevlisi tarafından 6 bin 367 öğrenciye Kur'an eğitimi verildiğini açıkladı.
 
 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol