Ku'ran Kursu İnşaatına Destek İçin Rize'ye Gittiler
Düzce İl Müftüsü Selami Emen ve beraberindeki heyet, Konuralp'te yapımı devam eden Hafızlık Kız Kur'an Kursu inşaatı için Rize'de bir dizi ziyaretlerde bulundu.
 
Düzce İl Müftülüğü ve Türkiye Diyanet Vakfı Düzce Şubesi tarafından ortaklaşa yaptırılan Konuralp Hafızlık Kız Kur'an Kursu inşaatına yardım ve destek almak üzere Müftü Selami Emen, Diyanet Vakfı Düzce Şubesi Yönetim Kurulu üyeleri Hamza Yazıcı, Kasım Aksoy, Osman Akyüz ile Kur'an Kursu İnşaat sorumluları Kadir Çarhacıoğlu, Lütfullah Tezcan, İslam Mutlu ve Abdulkadir Mutlu'dan oluşan heyet Rize'de bir dizi temaslarda bulundu.
 
İlk olarak Rize Müftüsü Yusuf Doğan'ı makamında ziyaret eden heyet, Konuralp Hafızlık Kız Kur'an Kursu inşaatının projesi hakkında bilgiler verdi. Ziyaretin ardından Müftü Yusuf Doğan ile birlikte Cuma namazı sonrası Rize'deki camilerde yardım toplayan heyet, Rize Valisi Ersin Yazıcı ile bir araya gelerek Düzce Müftülüğü faaliyetleri ve Kur'an Kurs inşaatının projesi hakkında bilgiler verdi.

 
Heyet Rize Valisi Ersin Yazıcı ve Rize İl Müftüsü Yusuf Doğan'a Konuralp Hafızlık Kız Kur'an Kursu inşaatı için verdikleri destek ve yardımlarından dolayı teşekkür ederek ilden ayrıldı. 
 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
H ASLAN 2 yıl önce

Allah kolaylık versin.