Kütahya Yaz Kur’an Kursları Arası Dini Bilgiler Yarışması

Kütahya Yaz Kur’an Kursları Arası Dini Bilgiler Yarışması

Hakkı Görür
Hakkı Görür
07 Ağustos 2017 Pazartesi 18:33
Kütahya Yaz Kur’an Kursları Arası Dini Bilgiler Yarışması
banner221

Grup Sayfamız İçin _BURAYA Tıklayınız

Kütahya merkez ve köylerinde bulunan Yaz Kur’an kursları arasında düzenlenen Kur’an Kursları arası dini bilgiler yarışmasında İl Merkezi Birinciliğini Merkez Dörtyol Kur’an Kursu adına yarışan Derya NAMLI kazandı.
 

Ön elemeyi geçen 9 kurs öğrencisinin yaraştığı İl Finali yarışması Vahit Paşa Yazma Eserler Konferans Salonunda yapıldı.  Yarışmada İkinciliği Şeyh Edebali Kur’an Kursundan İclal ACAR, Üçüncülüğü H.Nuriye KOÇAK Kur’an Kursundan Ebrar ULU isimli öğrenciler kazandı. Yarışmada dereceye giren ve yarışmaya katılan öğrencilere çeşitli hediyeler verildi.
 

Yarışmanın sonunda kısa bir konuşma yapan Kütahya İl Müftüsü Hüseyin HAZIRLAR, yarışmaya katılan öğrencileri tebrik ederken, öğrencileri yetiştiren öğreticilere ve ailelerine teşekkür etti. Yapılanların sadece bir yarışmadan ibaret olmadığını belirten İl Müftüsü Hüseyin HAZIRLAR ”İster dereceye girin ister girmeyin hepiniz bizim gönlümüzün birincisisiniz. Görüyorum ki hepiniz çok çalışmışsınız. Cesaret ve emeğinizden dolayı hepinize teşekkür ediyorum” dedi.

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol