Manavgat'ta Sabah Namazı Buluşmaları Devam Ediyor

Bu hafta Pazar günü sabah namazı Âlime Hatun Camiinde kılındı.Namaza müteakip, İlçe Müftüsü Hasan Hayri Yaşar tarafından yapılan konuşmada. “Bu etkinliğin amacının özellikle gençleri camiye ısındırmak, cami cemaatindeki kaynaştırmayı sağlamaktır. Sabah namazı buluşmalarının aynı zamanda toplumsal buluşma ve kenetlenmenin sembolü olduğunu belirten Yaşar, Bu etkinliğe eşi çocukları ile birlikte tüm halkımızın iştirak etmelerini bekliyoruz” dedi.

Daha sonra İlahiler eşliğinde Camiye sabah namazına gelen cemaate cami görevlisi ve hayır sahipleri tarafından çorba ikram edildi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
Abdullah Baba 3 yıl önce

manavgat müftülüğü ve Antalya il müftülüğünün en acil ilk yapması gereken şey, Antalya Hava Limanından- Manavgat Slience peace Oteline kadar yolun sağ tarafında bir namaz kılacak yer yok, Akşam namazını nerdeyse geçirecektik. son anda Manavgat çıkışında kavşaktan sola dönüp karşı taraftan da ebeyce geriye dönerek servis otobüsü olmasına rağmen zor namazı kurtardık. Aci müdahale gerekiyor. Siz değerli site yönetiminin de inşaallah katkısı olur da bu konuya acil bir çözüm üretilir. selamlar