Mazgirt'te Din görevlilerine başarı belgesi
Mazgirt İlçe Müftülüğü emrinde görev yapan Veri Hazırlama Kontrol İşletmeni Lütfü POLAT, Merkez Elti Hatun Camii İmam-Hatibi Orkan DURMUŞ, Akpazar Beldesi Camii Müezzin-Kayyımı Yavuz ASLAN, Akpazar Beldesi Kuşçu Mahallesi Camii İmam-Hatibi Mahmut KOVAYÇİN ve Demirci Köyü Camii İmam-Hatibi Cuma ŞAHİN Mazgirt Kaymakamı Ali TÜRK tarafından Başarı Belgeleri ile taltif edildiler.

13/11/2014 tarihinde Mazgirt Göktepe Köyü Alabalık tesislerinde düzenlenen törenle Din Gönüllülerine Başarı Belgeleri verildi.

Törene Kaymakam Ali TÜRK,Tunceli İl Müftüsü Ömer KARDAŞ, İl Müftülüğü Şube Müdürü Mehmet ŞEN, Mazgirt İlçe Müftüsü Muhammed Yusuf YAŞAR ve Din gönüllüleri katıldı. Törende İlçe Müftüsü YAŞAR, din gönüllülerinin gayretli çalışmalarını takdim ederek kendilerine teşekkür etti.

Tunceli İl Müftüsü Ömer KARDAŞ, din gönüllülerinin başarılarının devamı dileyerek kendilerini tebrik etti. Kaymakam. Ali TÜRK, dînî alanda görev icra edenlerin devlet memuru zihniyeti ile değil gönül eri, alperen mantığı ile çalışması gerektiğini ve gönüllerin kazanılmasının önemini vurgulayarak, her din görevlisine ayrı ayrı teşekkürde bulunup belgelerini sundu.

Tören beraberce yenilen yemekle son buldu.

Diyanet Haberler'e dair ilk haberleri grup sayfamızdan öğrenmek için

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol