Müftü Dilek'ten İmama taziye ziyareti
Facebook Sayfamız için  

Ziyarete İlçe Müftüsüyle birlikte Merkez Camii imamları da katıldı. Ziyarette Görevliler tarafından Kur’an okundu, İlçe Müftüsü tarafından dua edildi.

Ziyaretle ilgili olarak İlçe Müftüsü Ahmet DİLEK,’’ Kardeşimizin annesine Cenab-ı Haktan rahmet; kendisine de sabır diliyoruz. Makamı cennet olsun inşallah. Müftülük olarak bir vesile ile personelimizi ziyaret ediyoruz. Onları daha yakından tanımak, varsa sorun ve sıkıntılarını dinleyip gidermek amacıyla evlerinde ziyaret ediyoruz. Bu ziyaretlerimizin çok olumlu geri dönüşümü oluyor.Diğer arkadaşlarımıza da ziyaretlerimiz devam edecek.’’dedi.

Ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren görevlileri ise, “İlk defa bir Müftümüz evimizde bizi ziyaret edip çayımızı içti. İlçe Müftümüzün bizleri evimizde ziyaret etmesi, bize çok büyük moral verdi, mutlu olduk. Müftümüz geldi ve yaşadığımız yerleri gördü. Böyle bir ziyareti gerçekleştiren İlçe Müftümüze çok teşekkür ediyoruz.” dediler.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
Reşit 2 yıl önce

____ADMİNİN YORUMU___Bu senin mi işin mi kardeşim?

Avatar
Sucay SOLMAZ 2 yıl önce

Öncelikle Müftümüz Ahmet DİLEK hocamıza teşekkür ederim Kars Selim İlçe Müftüsü iken de aynı gayret ve azimle hizmet ediyordu ve personelini yalnız bırakmıyordu yolunuz açık olsun hocam Rabbim daha üstün görevler nasip etsin.