Müftü Güven'den Kız Kur'an Kursuna ziyaret
Grup Sayfamız İçin BURAYA Tıklayınız  

Diyanet Haber-   04.04.2016 Pazartesi günü Kayseri İl Müftüsü Doç. Dr. Şahin Güven ve Melikgazi İlçe Müftüsü Musa Dolar, Anbar Özkoyuncu Yatılı Kız Kur'an Kursu’nu ziyaret ettiler.
 
Ziyaret esnasında İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Mahmut Tatlı, Melikgazi İlçe Milli Eğitim Müdürü Tuncay Demir, Anbar Özkoyuncu Kur’an Kursu Müdürü Mikail Karaköse, Özkoyuncu, Taşçıoğlu ve Hacı Mustafa Kürtüncü Kur’an Kursu yöneticileri de hazır bulundular.

 İl Müftüsü Güven ve beraberindeki heyet Anbar Özkoyuncu Kur’an Kursu ve inşaatı devam eden Hacı Mustafa Kürtüncü Kur’an Kursu’nun iç ve dış çevre düzenlemeleri ile ilgili eksiklikleri yerinde tespit ettiler. İl Müftüsü Güven, eksikliklerin giderilmesi konusunda gerekli girişimleri başlatma talimatını verdi.
 
Özkoyuncu Kur’an Kursu öğrencileri ile bir süre  sohbet eden İl Müftüsü Güven, hafızlık eğitimi ve hafız olmanın önemi hakkında konuşma yaptı. Konuşmasında “hafızlığın güzel bir nişane olduğunu ve bu nişane’nin hayatınızın sonuna kadar taşınması gerektiğini” dile getirdi.


Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol