Müftü Karakuş öğrencilerle buluştu

Serik Müftüsü Dr. Abdülkadir KARAKUŞ tarafından Atatürk Anadolu Lisesi Öğrencileriyle Değerler Eğitimi Buluşması yapıldı.

Müftü Karakuş öğrencilerle buluştu

Serik Müftüsü Dr. Abdülkadir KARAKUŞ tarafından Atatürk Anadolu Lisesi Öğrencileriyle Değerler Eğitimi Buluşması yapıldı.

29 Kasım 2014 Cumartesi 11:04
Müftü Karakuş öğrencilerle buluştu
banner221
Serik Müftüsü Dr. Abdulkadir Karakuş, 28 Kasım Cuma günü Atatürk Anadolu Lisesi öğrencileriyle, Değerler Eğitimi programları çerçevesinde, “Sorumluluklarımız” konusunda hasbihal etti.

Okul Toplantı Salonunda saat 10.00 da, kalabalık bir öğrenci gurubu ve öğretmenlerin katılımıyla gerçekleştirilen program, Okul Müdürü Kemal Yıldırım’ın takdim konuşmasıyla başladı. İlçe Müftüsü Dr. Abdulkadir Karakuş’un ''Sorumluluklarımız'' konulu sunumuyla devam etti.

Serik Müftüsü bu buluşmayı sağladıkları için Okul Müdürü ve idarecilere teşekkürle başladığı söze, yaratılış serüvenimizle devam etti.

Allah’ın yaratılıştan yüklediği sorumluluklara değinen İlçe Müftüsü, Allah’a karşı sorumluluklarını yerine getirmeyen insanların, hiçbir sorumluluk üstlenmemiş olacaklarını ifade etti ve: “Allah’a karşı sorumluluklarımız var. Dünyayı imar etmek gibi çok önemli görevlerimiz var. Güzel ahlak üzere yaşamak zorunda olduğumuz bir hayatımız var. Allah’ın bize ihsan ettiği bu hayatın kıymetini bilerek, sorumluluklarımızın farkında olarak, hayatını ibadet lezzetiyle yaşayan bir kişi olmak hedefiyle yaşayanlara ne mutlu” diyerek sözlerini noktaladı.

Programın sonunda Müdür Başyardımcısı Mehmet Şahin İlçe Müftüsü Dr. Abdulkadir Karakuş’a, okul idaresinin hazırlamış olduğu plaketi okul ve öğrenciler adına, günün bir anısı olmak üzere takdim etti.

Diyanet Haberler'e dair ilk haberleri grup sayfamızdan öğrenmek için

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner220