Müftü Pehlivan, Keban’ı Köy Köy Dolaşıyor
Grup sayfamız için  

İl ve İlçe’de eğitim faaliyetleriyle tanınan Keban İlçe Müftüsü Abdulhamid PEHLİVAN, her hafta Keban’nın değişik bir köyünü ziyaret ediyor vatandaşlarla birebir ilgileniyor. Köydeki hastaları evlerinde ziyaret ediyor ve onların mutlu olmalarını sağlıyor.

Keban İlçe Müftüsü Abdulhamid PEHLİVAN, her hafta Keban’nın değişik bir köyünü ziyaret ediyor kar yağışına bakmaksızın bu haftaki durağı (17.02.2015 Salı) Büklümlü Köyü oldu.

Büklümlü Köyü Din görevlisi Abdulaziz Dülger, İlçe Müftüsü Abdulhamid PEHLİVAN ve Müftülük memuru İrfan Tümen hasta Kemal Turanı ve eşi Gül Turanı evlerinde ziyaret ettiler.

Keban İlçe Müftüsü Abdulhamid PEHLİVAN, hasta Kemal Turanla uzun uzun sohbet etti. Kemal Turan Müftünün evine gelmesinde çok menün oldu ve “kahve içmeden gitmenize izin vermem” diyerek memnuniyetinin derecesini gösterdi.

Eski günlerini misafirlere uzun uzun anlattı. Müftü Pehlivan Kemal amcayı sabırla dinledikten sonra müsaade isteyerek ayrıldı. Ardından Köyün camiinde ve imam lojmanında incelemelerde bulundu.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
İbrahim koşar 2 yıl önce

hocam mevlam hizmetlerinin Devamını nasip ve daim eylesin Allah yar ve yardımcın olsun