Müftü Yaşar 'Yalnızların Yalnızlığına Ortak Olalım”
Manavgat Müftüsü Hasan Hayri YAŞAR ve Manavgat Şehiriçi Halk Otobüsü Kooperatifi Başkanı Emin KAYA, Diyanet İşleri Başkanlığı’nın 2014 yılı Ramazan ayı ana teması olarak “Hiç kimse kimsesiz kalmasın bu ramazan ve her zaman” projesini tanıtmak amacıyla bir araya geldiler.

Diyanet İşleri Başkanlığınca hazırlanan “Hiç Kimse Kimsesiz Kalmasın Bu Ramazan Ve Her Zaman” afişlerini 106 adet şehiriçi halk otobüsüne asılmasını sağladılar.

Kooperatif Başkanı Emin KAYA yapılan bu ziyaretten ve bu projeden çok memnun olduğunu, Diyanet İşleri Başkanlığının bu projesinden herkesi haberdar etme gayretinde olacaklarını ve böyle ulvi bir projeden dolayı hizmet sunmalarına imkan sağladığı için Manavgat Müftüsü Hasan Hayri YAŞAR’a teşekkür etti.

Manavgat Müftüsü ve Türkiye Diyanet Vakfı Manavgat Şube Başkanı Hasan Hayri Yaşar da proje ile modern yalnızlar, sokak çocukları, yetimler, mülteciler ve yaşlılara dostluk eli uzatılarak onları biraz olsun mutlu etmek istediklerini belirterek desteklerinden dolayı Kooperatif Başkanı Emin KAYA’ya ve projeye destek verenlere teşekkür etti.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol