Müftülüklerden AFAD semineri
Grup Sayfamız için

Isparta İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü ve Atabey-Gönen Müftülüklerinin ortak işbirliği ile 22 Mart 2016 Salı günü Atabey’de Atabey-Gönen müftülükleri personellerinin katılımıyla afetlere karşı yapılacak hazırlıklarla acil durumlarda yapılması gereken hususlar hakkında bir seminer verildi.

Atabey Feyzullahpaşa camii’inde gerçekleştirilen seminere Isparta İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü Şube müdürü Osman Demiray,Atabey Müftüsü Durmuş Ali Çetmi, Gönen Müftüsü Mehmet Ceyhan, vaizler Suat SARI ve Cengiz Önder, Atabey-Gönen Din Görevlileri ve Kur’an Kursu öğreticileri katıldı.

Açılışta birer konuşma yapan Atabey ve Gönen müftülerinden sonra söz alan Isparta İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü Şube müdürü Osman Demiray,slayt eşliğinde konuyla ilgili sunumunu yaptı.

Öğle arasında verilen molada Atabey-Gönen müftülüklük personelleri arasında tarihi Atabey Ertokuş Medresesi’nde bir tanışma programı düzenlendi.

Programda okunan Kur’an-ı Kerimden sonra tüm Şehitlerimiz ve Mübarezeddin Ertokuş’a ithafen topluca dua edildi ve arkasından tek tek tanışmaya geçildi. Programda öğle namazından sonra Atabey Din Görevlileri tarafından misafir olan Gönen Din Görevlilerine yemek ikram edildi.

AFAD semineri öğleden sonra yapılan sunumla sona erdi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol