Muratpaşa Cami'inde mükemmel gençlik buluşması
Facebook Sayfamız için  

Pazar günü sabah ezanıyla beraber Muratpaşa Cami'ine akın eden cemaat hayatları boyunca unutamayacakları anlar yaşadılar. Kılınan sabah namazının ardından Dünya Kur’an Okuma Birincisi Ankara Hacı Bayram Camii İmam Hatibi Ahmet KARALI’nın okuduğu Kur’an-ı Kerim ve Tesbihatlar Cami Cemaatini coşturdu.

İl Müftüsü Osman ARTAN'da; ''Yaşanan bu atmosfer için yaptığı konuşma ve duada programda emeği geçen herkese teşekkür ederim. Sabah namazı camiimizi dolduran cemaatimize teşekkür ederim. Bizleri yalnız bırakmayan gençlerimize, çocuklarımıza teşekkür ederim. Görülüyor ki artık Cemaatimiz Sabah namazında Muratpaşa Camine sığmıyor bize düşen görev sizlere daha büyük camilerde programlar hazırlamak ve sizleri davet etmektir. En büyük sevincimiz şudur ki Cuma namazında gördüğümüz cemaati şimdi sabah namazında da görmekteyiz. Hepinizden Allah Razı olsun. Bu gibi programlar emin olun ki devam edecektir'' dedi.

Düzenlenen programa İl Müftümüzün yanı sıra Müftü Yardımcıları Mustafa AYDIN, Mevlüt TOPÇU, Muratpaşa İlçe Müftüsü Celil KARACA, Şube Müdürleri, Vaizler ve diğer müftülük çalışanları da katıldılar.

Program ikramların arkasından sona erdi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
ali şeker 2 yıl önce

Allah Razı olsun.Allah hepimize birlik ve beraberlik içinde sevgiyle yaşamayı nasibetsin.amiiin.