Odunpazarı Hafızlık Kur'an Kursu inşaatında coşkulu iftar
Grup Sayfamız için

İlçe Kaymakamı A.Selim PARLAR, İl Müftü Vekili, İl Müftü Yardımcıları, İlçe Müftüsü, Tepebaşı Müftüsü, Hayırseverler, Din Görevlileri ve çok sayıda vatandaşın katıldığı iftar programında 1300 yakın insanın iftar sofrasını onurlandırması bir kere daha vatandaşın bu esere olan ilgisini, hassasiyetini gözler önüne serdi.

İlçe Müftülüğü ilahi grubu tarafından iftar öncesi okunan ilahiler sükunetle dinlenirken, okunan ezanla oruçlar açıldı, dualar yapıldı.

Yenilen yemek sonrası İlçe Müftüsü Burhan ÇAKIR gerçekleştirdiği konuşmasında, ''bu kadar güzel ve kalabalık insanın koşarak iftar davetine gelmesi bizleri mutlu etmiş, vatandaşımızın gerçekleşen hizmete verdiği değeri bir kere daha gözler önüne sermiştir'' derken, Yatılı Hafızlık Kur’an Kursu inşaatı hakkında bilgiler verildi.

En kısa sürede inşaatın bitirilmesi için gerekli çalışmalarında yapıldığına vurgu yapan İlçe Müftüsü iftar programına katılan herkese de teşekkürlerini ifade etti.

İftar programına katılan Din Görevlileri ve vatandaşlar da kısa sürede bu büyük eserin bu aşamaya gelmiş olmasından duydukları mutluluğu ifade ederken, İlçe Müftüsüne İftar davetinden ve göstermiş oldukları misafirperverlikten dolayı da teşekkürlerini ilettiler.​

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol