Odunpazarı'nda Kur'an Kursları açılış heyecanı
Grup Sayfamız için

Kur\'an Kurslarında 2015-2016 yılı Eğitim Öğretiminin başlaması münasebetiyle Eskişehir Odunpazarı İlçesi Tevhit Cami Kur\'an Kursunda Açılış Programı gerçekleştirildi.

29 Eylül 2015 Salı günü saat 10:00'da Tevhid Camisi Kur\'an Kursunda gerçekleşen programa Odunpazarı Kaymakamımız A.Selim PARLAR, İl Müftü Yardımcıları Orhan TOSUN, Şerife Hanım ALTUNER, İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan BAŞYİĞİT, İlçe Müftümüz Burhan ÇAKIR, Kur’an Kursu Öğreticileri, Kurs öğrencileri ve çok sayıda misafir katıldı.

Program Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı okunması ile başladı. Okunan Kur’an-ı Kerim ardından İlçe Müftümüz Burhan ÇAKIR açış konuşmasında Kur’an Kurslarında öğrenim gören annelere çok büyük görev düştüğünü belirtirken, yeni Eğitim Öğretim yılının hayırlı olması dileklerinde bulundu.

İl Müftü Yardımcısı Orhan TOSUN’da konuşmasında Yeni eğitim öğretim yılının hayırlı olması dileklerini belirtirken konuşma sonrası Odunpazarı Müftülüğü Tasavvuf Musikisi Korosu tarafından okunan ilahiler sonrası Kur’an Kursu açılışı için kurdela kesildi.

İlçe Kaymakamımız ve misafirler tarafından Kur’an Kursunun gezilmesi ve Kur’an Kursu Öğreticilerinden Kurs hakkında bilgi alınması sonrası gerçekleşen ikramla program sonlandı. ​

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol