Osmaniye Müftülüğü tarafından iftar yemeği

Osmaniye İl Müftülüğü tarafından iftar yemeği düzenlendi.

Osmaniye Müftülüğü tarafından iftar yemeği

Osmaniye İl Müftülüğü tarafından iftar yemeği düzenlendi.

08 Temmuz 2015 Çarşamba 01:34
Osmaniye Müftülüğü tarafından iftar yemeği
banner221
Grup Sayfamız için

Osmaniye İl Müftülüğü tarafından iftar yemeği düzenlendi. Müftü Bestami Aksu Erkek Yatılı Kuran Kursu Binasında düzenlenen iftar programına; Vali Kerem Al, Garnizon Komutanı Tankçı Kurmay Albay Şefik Atak, Cumhuriyet Başsavcısı Ali İrfan Yılmaz, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Tayfun Dündar, İl Emniyet Müdürü Nurettin Gökduman, Kamu Kurum ve Kuruluşları İl Müdürleri, Kursun yapılmasında katkısı olan hayırseverler ve Kuran Kursu öğrencileri katıldı.

Kuran-ı Kerim tilaveti ile başlayan İftar Programının açılış konuşmasını İl Müftüsü Ramazan Çortul yaptı. İl Müftüsü Çortul, ”Vakit iyilik vakti, bu Ramazan ve her zaman” sloganıyla hazırlanan iyilik sofrasına teşrif eden herkese teşekkür ederek, iyilik sofrasında hep birlikte olmaktan mutluluk duyduğunu kaydetti.

Konuşmasının devamında Bestami Aksu Erkek Yatılı Kuran Kursu hakkında bilgi veren İl Müftüsü Çortul, binanın yapılmasında emeği olan herkese teşekkür ederek konuşmasına son verdi. Konuşmaların ardından iftar yemeği, iyilik sofrasında hep birlikte yendi.

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol