Paralel İhanet Çetesi'nin Müftülüğe Oyunu

Paralel İhanet Çetesi'nin hedefinde müftülük var

Paralel İhanet Çetesi'nin Müftülüğe Oyunu

Paralel İhanet Çetesi'nin hedefinde müftülük var

25 Ağustos 2014 Pazartesi 17:16
Paralel İhanet Çetesi'nin Müftülüğe Oyunu
banner221
Sahte peygamberin haber ajansı Samsun Müftülüğü hakkında kamuoyuna yanlış bilgi sunarak okurlarını aldatma yolunu tercih etti. İşte Paralel İhanet Çetesi'ne hizmet eden militan ajansın haberi:


"Samsun Müftülüğü binası kurşunlandı"

Samsun İl Müftülüğü binası kimliği belirsiz kişilerin silahlı saldırısına uğradı. Samsun İl Müftülüğü binasının 4. katında yer alan yemekhane bölümüne kimliği belirsiz kişilerce silahlı saldırı düzenlendi. Saldırıda yemekhanenin camına kurşun isabet etti. Polis saldırganların yakalanması amacıyla çalışma başlattı. "


Samsun il müftüsü duruma müdalele ederek bir basın açıklaması yaptı. İşte o açıklama;
"Samsun Müftülüğü Kurşunlandı" şeklinde basın çıkan haberlerle ilgili Samsun İl Müftülüğünden açıklama yapıldı.

19.08.2014 Tarihinde basında çıkan “Samsun Müftülüğü kurşunlandı vb.” haberler üzerine aşağıdaki açıklamanın yapılmasına ihtiyaç duyulmuştur:
 
“Basında çıkan haberler gerçeği yansıtmamaktadır. Emniyet Müdürlüğümüzden alınan bilgiye göre 17 Ağustos Pazar gecesi müftülüğümüzün bulunduğu mahallede kavga eden kimliği belirsiz kişilerin silahlarını ateşlemesi sonucu seken kurşunlardan bir tanesinin gömleği binanın en üst katında bulunan yemekhanenin camına isabet etmiştir. Söz konusu olayda müftülüğümüze karşı bir saldırı ihtimali bulunmamaktadır. Bu konuda basında çıkan haber ve yorumlar gerçek dışıdır.”
 
 

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
Muhammet ispir 2014-08-26 11:11:36

Allah'ın Selamı ile. Paralel dediğiniz cemaatle hiç işim olmadı olmaz da bi iznillah. Onların okurlarını yanıltarak haber yaptığını söylüyorsunuz; evet onlara güvenmem dediğimiz gibi olabilir. Lakin sizin de onlardan farkınız yok. Siz de işinize gelen haberleri yanlı olarak yapıyorsunuz. Size hiç yakışmıyor. Haberleri olduğu gibi aktarın tabi herkesin haberini. Dualarla...

___admin____İspat etmek zorundasınız...

banner220