Pazaryolu Müftülüğü'nden kahvaltı
Grup sayfamız için  

Pazaryolu Kaymakamı Ayhan Terzi’nin başlattığı, kamu kurum ve kuruluş temsilcileri ile kahvaltıda bir araya gelme toplantısının ev sahipliğini, bu ay, ilçe müftülüğü yaptı.

Kamu kurum ve kuruluş temsilcilerinin yanı sıra, sivil toplum temsilcileri ve muhtarlarla da bir araya geleceklerini aktaran İlçe Müftüsü Yusuf CEYLAN: “Kurumlar arası iyi bir diyalogun kurulması, ilçemize yönelik yapılacak hizmet ve çalışmaların gerek takibi gerekse sorunların çözümü için büyük bir fayda sağlamaktadır. Birlik ve beraberliğin tesisi noktasında kurulan iyi diyalogların, ilçeye ve vatandaşımıza yansımaları da güzel olmaktadır. Böyle bir organizasyonu başlattığı için, kaymakamımıza teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştu.

Kahvaltı,  İlçe Müftüsü Yusuf CEYLAN’ın yaptığı yemek duası ile sona erdi.

Aynı gün içinde ilçe müftülüğü personeli ve din görevlilerinin yanı sıra Merkez Kız Kur’an Kursu öğrencilerine de ilçe müftülüğü tarafından kahvaltı verildi.

Müftü CEYLAN: “Bu kahvaltıları düzenlemekteki amacımız, tüm kamu kurumu temsilcilerinin yanı sıra personelimizle de hem tanışıp kaynaşmak hem de bundan sonra ilçemizle ilgili bir arada tüm çalışma ve hizmetleri birlikte değerlendirme arzumuzdur. İnşaallah bu tür etkinliklerimiz artarak devam edecektir” şeklinde konuştu.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol