Resulullah’ı Okudular Kazandılar

Bozüyük Müftüsü Burhan Çakır dereceye giren öğrencileri, velilerini, okul müdürlerini ve öğretmenleri tebrik edip başarılarının devamını diledi ve böyle yarışmaların Peygamber Efendimizin hayatını öğrenmede çok büyük bir ihtiyaç olduğunu dile getirdi.

Hz Muhammed`in (sav) has bahçede açan son çiçek, gönüllerin solmayan gülü olduğunu ifade eden Müftü Çakır, "Bu çiçeğin ve bu gülün kokusunu ve rengini esas sahipleri olan Ümmeti Muhammed’e ulaştırmak asli görevimizdir. İşte bu doğrultuda herkesten önce bu çocuklarımızın hakkıdır. Onun için çocuklarımıza önem veriyoruz.” dedi.

Dereceye giren öğrenciler ve vatandaşlar ise yarışma sayesinde Peygamber Efendimizin hayatını okuduk. Hayatımızda çok değişiklikler oldu . Böyle yarışmaların çok faydalı olduğu ve Bozüyük Müftülüğüne buna öncülük yaptığı için müteşekkir olduklarını ifade ettiler.

Daha sonra dereceye giren öğrenciler ve vatandaşlara lise ve yetişkin kategorisi birincilerine umre olmak üzere toplam altmış ödülü Müftü Burhan Çakır’ın elinden aldı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol