Safranbolu Müftüsü Hasan Güneş'ten esnaf ziyareti
Grup Sayfamız için

Safranbolu ilçe MüftüSÜ Hasan GÜNEŞ, 18.11.2015 Çarşamba günü Safranbolu Kültür ve Turizm Vakfı’nın açılışına katıldı. Safranbolu Kültür ve Turizm Vakfı tarafından Şefik Yılmaz Dizdar hizmet binası olarak kullanılacak binanın açılışına Karabük Valisi Orhan Alimoğlu, Safranbolu Kaymakamı Murat Bulancak, Karabük Emniyet Müdürü Serhat Tezsever, Karabük Kültür ve Turizm Müdürü İbrahim ŞAHİN, Safranbolulu Kültür ve Turizm Vakfı Başkanı Şefik Dizdar ile davetliler katıldı. Açılış programı yapılan protokol konuşmalarının ardından İlçe Müftüsünün yaptığı dua ile sona erdi.

20.11.2015 Cuma sabahı her hafta düzenli olarak Merkez Camii’nde yapılan Sabah Namazı buluşmasına katılan Müftü GÜNEŞ, yapılan tesbihat, selatü selam, tekbir ve tehlillerin ardından cemaate hitap etti.

Sabah Namazından sonra cemaatimize çorba ikram edildi. Aynı gün Ovacuma Camii ve Kur’an Kursunu ziyaret eden GÜNEŞ; kursta yaptığı incelemelerin ardından Ovacuma Merkez Camii’nde Cuma Namazında vaaz etti.

23.11.2015 Pazartesi günü 2009 yılından bu güne gelenek haline getirilen Pazartesi dualarına devam eden Safranbolu Sanayi Esnaflarının duasına katılan Safranbolu İlçe Müftüsü Hasan GÜNEŞ yaptığı duanın ardından Sanayi Esnafına hayırlı işler diledi.

Aynı gün Safranbolu Aile ve Dini Rehberlik Bürosu’nu ziyaret eden Müftü, öğrencilerle beraber okuma etkinliğine katıldı.
 
 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol