Sarayköy İlçesi Bir Kur’an Kursuna Daha Kavuştu
Grup sayfamız için  

Açılışa Denizli İl Müftüsü Veysel Çakı, İlçe Müftüsü Ahmet Dilek, İlçe Belediye Başkanı Ahmet Özbaş, daire amirleri ve belde halkı katıldı. İl Müftüsü Veysel Çakı, namazdan önce camide vaaz etti. Namazdan sonra açılışa geçildi.

Açılışta konuşan İlçe Müftüsü  Ahmet DİLEK, ‘’Bu binanın yapımına destek veren Belde halkına ve hayırseverlere, açılışımıza katılan ve bizleri yalnız bırakmayan İl Müftümüze, Belediye Başkanımıza, daire amirlerimize ve belde halkına teşekkür ediyorum.Halkımız burada Kur’an eğitimlerini, dini eğitimlerini alacaklar, başka yerlerde öğrenemeyecekleri güzel bilgileri burada öğrenecekler.  Burası,onuncu  Kur’an kursumuz. Üç tane daha kurs açma çalışmamız devam ediyor. İnşallah en kısa zamanda onları da açmayı planlıyoruz. Bu kursumuzun da İlçemize ve halkımıza hayırlı olmasını diliyorum. ’dedi.
 
İl Müftüsü ve Belediye Başkanı yaptıkları konuşmada kursun yapımına destek olan hayırseverlere ve İlçe Müftüsüne teşekkür ettiler.

Yapılan duadan sonra kurs hizmete açıldı. Açılıştan sonra kurs gezildi. Program, verilen yemek ikramıyla sona erdi.Anahtar Kelimeler:
DiyanetDinihaberler

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol