Sarayköy'de Kur'an okuma yarışması

Denizli Sarayköy İlçesinde Kur'an-ı Kerimi Güzel Okuma Yarışması Yapıldı.

Sarayköy'de Kur'an okuma yarışması

Denizli Sarayköy İlçesinde Kur'an-ı Kerimi Güzel Okuma Yarışması Yapıldı.

06 Nisan 2015 Pazartesi 23:41
Sarayköy'de Kur'an okuma yarışması
banner221
Grup Sayfamız için

Sarayköy İlçe Müftülüğüne  bağlı Kur’an Kursları arasında Kur\'an-ı Kerim-i güzel okuma yarışması yapıldı. Kur’an Kurslarına katılımı arttırmak ve güzel Kur’an-ı Kerim okumayı teşvik etmek amacıyla Sarayköy Müftülüğü'ne bağlı Kur’an Kurslarında okuyan öğrenciler arasında Kur’an-ı Kerimi güzel Okuma yarışması yapıldı.

Belediye Konferans salonunda düzenlenen programa İlçe Müftüsü Ahmet DİLEK, Vaizler, Kur’an Kursu Öğreticileri ve öğrencileri ile Merkez ve Mahallelerden bayan vatandaşlar katıldı.Değerlendirme Komisyon Üyeliğini İlçe Müftüsü,Vaizi ve Kur’an Kursu Öğreticilerinin yaptığı yarışma sonucunda Cumhuriyet Mahallesi Kur’an Kursu birinciliği elde etti.

Yarışma sonunda bir konuşma yapan İlçe Müftüsü Ahmet DİLEK,‘‘Öğrencilerimiz, ilk defa böyle bir yarışmaya katıldılar.Hem yarışmacılar hem izleyenler çok heyecanlı idiler.Buraya çıkıp yarışma cesaretini gösteren tüm öğrencilerimizi tebrik ediyorum. Birincimiz,İl’de İlçemizi temsil edecek.Orada da inşallah iyi bir başarı gösterir. " dedi. Proğram,yarışmacılara hediyelerinin verilmesiyle sona erdi.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner220