Serik Kadriye'de Öğrenci ve Velilerle İftar Keyfi
Hüseyin KARATAŞ'ın Haberi / SERİK

Programa İlçe Müftüsü Dr. Abdulkadir Karakuş, Müftülük Şube Müdürü Mustafa Güner, Cami Dernek Başkanı ve Belediye Meclis Üyesi Adnan Yılmaz, çevre mahallelerin Din Görevlileri ile Yaz Kursuna devam eden öğrenciler ve öğrenci velileri katıldı.

İftar öncesi öğrencilerin yaptığı iftar duasıyla başlayan program, yemeklerin yenmesinin ardından, yine öğrencilerin yaptığı yemek duasıyla sona erdi. Öğrenci velilerinin, çocuklarının yaptığı dua esnasında oldukça neşeli ve heyecanlı oldukları gözlendi.

İftarın ardından topluca akşam namazının kılınmasıyla program sona erdi.
 

Yaz Kur’an kursları Yaprak Testler, Görseller ve Sipariş içinTIKLAYINIZ
 
Sipariş Tel:
0 506 428 2 428
0 232 343 0 302

Kurs’ta her sınıftan haftanın birincisi hafta sonu “X-box” oynamaya hak kazanıyor. Cuma günü “Dondurma günü” olarak belirlenip günün sonunda öğrencilerin tamamına dondurma ikram ediliyor.

06 Ağustos tarihine kadar Kur’an-ı Kerime ilk kez geçen veya Kur’an-ı Kerim okumayı bilip başarı gösteren öğrenciler Program eşliğinde belge ve hediye takdimi yapılacak.

İkindi Namazından sonra Çocuk Mukabele Gurubu Ramazanı Şerif ayı içerinde Kur’an-ı Kerim’i hatmedecek.

Yakın zamanda da “Namaz Yarışması” başlatılacak. Ayrıca iftar programları yapılacak. Bayramdan sonra ise piknik ve gezi programları tertip edileceği ifade edildi.


Yaz Kur’an kursları Yaprak Testler, Görseller ve Sipariş içinTIKLAYINIZ
 
Sipariş Tel:
0 506 428 2 428
0 232 343 0 302

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol