Serik'te Abdurrahmanlar ve Çandır Konferansları yapıldı

Abdurrahmanlar mahallesi Kutlu Doğum Haftası programı 16 Nisan Çarşamba günü İlçe Müftüsü Dr. Abdulkadir Karakuş’un ev sahipliğinde Manavgat Müftüsü H. Hayri Yaşar, Müftülük Şube Müdürü Mustafa Güner, Okul Müdür ve Öğretmenleri, İmam-Hatipler, Kur’an Kursu Öğreticileri ve vatandaşlar katıldı.

Okunan Kur’an-ı Kerim ile başlayan programın açılış konuşmasını İlçe Müftüsü Dr. Abdulakadir Karakuş yaptı.  Manavgat Müftüsü H. Hayri Yaşar Hz. Peygamber, Din ve Samimiyet konulu konuşmalarını yaptılar. Program çıkışı katılımcılara çiçekler hediye edildi. 

Aynı gün akşam saat 20.15 te Çandır Mahallesi Merkez Camii önünde yapılan program yine Kur’an-ı Kerim ile başladı. Çandır Öğrenci yurdu öğrencileri ilahiler okudu. Açılış konuşmasını İlçe Müftüsü Dr. Abdulkadir Karakuş yaptı. Antalya Hacı Mehmet Gebizli Eğitim Merkezi Öğretim Görevlisi Adnan Gedikoğlu da Hz. Peygamber, Din ve Samimiyet temalı  konferansını sundu.. İlgi ile takib edilen programda katılımcılara “Din Samimiyettir.” Hadis-i Şerifi yazan kalemler hediye edildi. Meyve suyu ve kek ikramı yapıldı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol