Serik'te sabah zikri ve dua buluşmaları

Her hafta Cuma sabahları devam eden Kadriye Camiinde, bu hafta, sabah zikrine İlçe Müftüsü Dr. Abdulkadir Karakuş da katılarak, namaz sonrası cemaatle hasbıhal etti.

Serik Kadriye Camii İmam-Hatibi Mehmet Çomak ve Müezzin-Kayyım Ramazan Çakmak nezaretinde okunan hatimlerin duası Cuma günleri sabah namazından sonra yapılan sabah zikrinin ardından yapıldı. Duadan sonra cami okuma salonunda, cemaate kahvaltı ikram edildi.

21 Mart Cuma sabahı, Serik Müftüsü Dr. Abdulkadir Karakuş'un kıldırdığı sabah namazından sonra, Hastane Camii İmam-Hatibi İsmail Erkek sabah zikrini okudu. Cemaatinde eşlik ettiği zikirden sonra, İlçe Müftüsü Namaz konulu sohbetinden sonra, Belek Camii Müezzin-Kayyımı Esat Mahmut Karakuş, Kır Cami İmam-Hatibi Bülent Şen, Dinler Bahçesi Camii İmam-Hatibi Sonay Yıldırım ve Belek Mecekler Camii İmam-Hatibi M. Necati Kaban tarafından okunan Kur'an-ı Kerim'in ardından Müftülük Şube Müdürü Mustafa Güner'in duasına tüm cemaat aminleriyle eşlik ettiler.

Program sonrası, Caminin okuma Salonunda cemaate, cemaatin gençlerinin hizmetiyle, hayırseverlerin hazırladığı çorba, kahvaltı ve çaydan oluşan ikramlar yapıldı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
hatice TOPRAKLIKAYA 3 yıl önce

ANTALYA İLİNDE hafızlık sınav tarihleri ne zaman