Sinop Milli Eğitim Müdürü Türkkan’dan, İl Müftüsü Erkan’a Ziyaret
Grup Sayfamız için

Sinop
İl Milli Eğitim Müdürü Nevzat Türkkan ve Şube Müdürü Ahmet Demir Umreden yeni dönen İl Müftüsü Mustafa Erkan’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. İl Milli Eğitim Müdürü Nevzat Türkkan ve Şube Müdürü Ahmet Demir 12 Aralık 2016 Tarihinde Umreden dönen İl Müftüsü Mustafa Erkan’ı ziyaret ederek hayırlı olsun Cenab-ı Hak Umrenizi mebrur eylesin dileklerinde bulundular.

İl Müftüsü Mustafa Erkan Misafirlere zemzem ve hurma ikram etti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek “23 Aralık 2015 tarihinde kafile başkanı olarak Sinop’tan oluşturulan kafile ile birlikte Sinop’tan kutsal topraklara gittik. Elhamdülillah 20 günlük umre programını umrecilerimizle birlikte dolu dolu geçirdik. Sinop’tan ve değişik yerlerden gönderilen selamları yerlerine ulaştırarak,Kutsal Mekanlarda Beytullah’ta ve Ravzaı Mutahharada Sinop’umuz için ve Ülkemizin selameti için,tüm Müslümanlar için dualar ettik.Rabbim herkese o mübarek beldelere giderek oradaki manevi hazzı yaşamayı nasip etsin'' dedi.

***

Narta ve Eravcı’dan İl Müftüsü Erkan’a Ziyaret Sinop Derterdarı Mehmet Emin Narta ve İl Özel İdare Genel sekreter yardımcısı Abdullah Eravcı Umreden yeni dönen İl Müftüsü Mustafa Erkan’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Sinop Derterdarı Mehmet Emin Narta ve İl Özel İdare Genel sekreter yardımcısı Abdullah Eravcı 12 Aralık 2016 Tarihinde Umreden dönen İl Müftüsü Mustafa Erkan’ı ziyaret ederek hayırlı olsun Cenab-ı Hak Umrenizi mebrur eylesin dileklerinde bulundular.

İl Müftüsü Mustafa Erkan Misafirlere zemzem ve hurma ikram etti.Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek “23 Aralık 2015 tarihinde kafile başkanı olarak Sinop’tan oluşturulan kafile ile birlikte Sinop Hava Limanından kutsal topraklara gittik ve yine Sinop Havalimanına döndük. Elhamdülillah 20 günlük umre programını umrecilerimizle birlikte dolu dolu geçirdik. Sinop’tan ve değişik yerlerden gönderilen selamları yerlerine ulaştırarak,Kutsal Mekanlarda Beytullah’ta ve Ravza-ı Mutahharada Sinop’lu hemşehrilerimiz için ve memleketimizin selameti için, tüm İslam âleminin birlik ve selamete ulaşmaları için dualar ettik.Rabbim herkese o mübarek beldelere giderek oradaki manevi hazzı yaşamayı nasip etsin''
dedi.

Haber:Ahmet Ermiş
Anahtar Kelimeler:
Mustafa ErkanUmre

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol