Sinop Müftüsünden Başsavcıya Hayırlı Olsun Ziyareti
Grup sayfamız için  

Başsavcılık makamında gerçekleşen ziyarette bir konuşma yapan Sinop İl Müftüsü Erkan, “Yeni atanan Sayın Cumhuriyet Başsavcımıza ilimize hoş geldiniz diyorum.  İl Müftülüğü olarak Başsavcılığınıza bağlı Denetimli Serbestlik Müdürlüğünüzle ve cezaevlerinizle koordineli bir şekilde çalışmalarımız devam ediyor. Cezaevi Vaizlerimiz ceza infaz kurumlarınızda mahkumlara yönelik Kur’an, Hadis, Tefsir, İslam İlmihali gibi derslerin yanı sıra, denetimli serbestlikten yararlanan mahkumlara yönelik “Değerler Seminerleri” adı altında seminerler vermekte, topluma kazandırılmalarında önemli görevler üstlenmektedirler.  Bundan böyle de kurumumuz adına üzerimize düşen bir görev olursa elimizden gelen gayreti göstereceğimizi bilmenizi isterim. Bu vesile yeni görev yerinizin hayırlara vesile olmasını Yüce Rabbimden temenni ediyor, çalışmalarınızda başarılar diliyorum” dedi.

Başsavcı Ozan Kaya ise İl Müftüsü Mustafa Erkan’a yapmış olduğu nazik ziyaretten dolayı teşekkür ederek, “Cennet vatanımızın çok güzel bir ilinde görev yapıyor olmaktan son derece mutluyum. Aslen Rizeli olmam hasebiyle bu bölgenin insanına yabancı değilim. Burada olmaktan gayet memnunuz. İnşallah halkımızla, devlet kurumlarımızla, Müftülüğümüzle uyumlu bir şekilde çalışırız “ dedi.

Sinop İl Müftüsü Erkan, ziyarette Başsavcı Ozan Kaya’ya Diyanet İşleri Başkanlığı yayınlarından Kur’an-ı Kerim ve İslam İlmihali hediye etti.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol