Tarsus Müftülüğü'nden yaşlılara vefa
Grup Sayfamız için

Tarsus Müftülüğü Aile ve Dini Rehberlik Bürosu “Yaşlılık Yalnızlık Değildir” projesi çerçevesinde Huzur evi sakinleri ile bir araya gelmeye devam ediyor. Tarsus ADRB her ay düzenli bir şekilde Huzur evi sakinlerine yönelik projelerle etkinliklerini sürdürüyor.

Tarsus ADRB Koordinatörü Sevilay Atım’ın nezaretinde yapılan çalışmalar Huzur evi sakinleri tarafından memnuniyetle karşılanıyor. Tarsus Müftülüğü Aile ve Dini Rehberlik Bürosu son olarak Huzur evi sakinlerini nezih bir kahvaltı sofrasında bir araya getirdi.

Sponsorluğunu hayırsever bir esnafın üstlendiği kahvaltılı buluşma 31 Mart 2016 Perşembe günü Tarsus Ulu Camii’nin bahçesinde gerçekleştirildi. Tarsus Ulu cami’i nin çiçeklerle bezenmiş bahçesinde hürmetle ağırlanan Bakıma muhtaç Huzur evi müdavimlerine Hafızlık yapan minik Kur’an kursu öğrencileri de eşlik etti.

Mistik bir ortamda kahvaltı yapmanın keyfini süren yaşlılarımız aynı zamanda Tarsus Müftülüğü görevlilerince icra edilen Tasavvuf musikisi dinlemenin neşesini yaşadılar. Kahvaltı, sohbet ve musiki eşliğinde gerçekleşen buluşma bir sonraki buluşmanın randevusu ile son buldu.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol