TDV Bilecik Şubesi Yardım Kampanyaları‏ devam ediyor
Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Bilecik İl Müftüsü ve aynı zamanda T.D.V. Bilecik Şube Başkanı olan Necati Akkuş şunları söyledi. “13 Mart 1975 tarihinde kurulmuş olan Türkiye Diyanet vakfı, kuruluşundan beri, gerek yurtiçinde gerekse yurtdışında; çaresiz, kimsesiz, sahipsiz insanlarımıza sahip çıkan, desteğe ihtiyaç duyan öğrencilerimizi barındıran, yurtdışında İmam Hatip Liseleri, İlahiyat Fakülteleri,  Kur’an Kursları açan, camiler yapan Türkiye Diyanet Vakfı; hiç kuşkusuz İslam’ın infak anlayışı ve köklü kadim medeniyetimizin kucaklayan, kuşatan meziyetini, devam ettiren müstesna kuruluşlarımızdan birisidir.
 
Bu sene de, Diyanet İşleri Başkanlığımızın tespit etmiş olduğu” Hiç Kimse Kimsesiz Kalmasın Bu Ramazan ve Hiçbir zaman” teması içerisinde, yurt çapında ve yurtdışında en ücra köşelerdeki garip ve mağdur Müslümanları tespit ederek, hamiyet perver insanlarımızın yardımlarını onlara ulaştırdı.
 
Bu vesileyle, bu müstesna vakfı kuran, hizmetlerinde devamlılığını sağlayan ve halen destekleriyle vakfı ayakta tutan başta Diyanet İşleri Başkanlığımız Personeli olmak üzere, al-i cenap milletimize şükranlarımı arz ediyorum'
' dedi.
 
Müftü Akkuş son bir dua olarak Yüce Mevla’dan! Yapmış oldukları say-u gayreti cennetiyle ecirlendirmesini niyaz ediyorum”.diyerek sözlerine son verdi.
 
Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol