Tuğlu Kur'an Kursundan Huzurevine ziyaret
Grup sayfamız için  

Çivril İlçe Müftülüğü'ne bağlı Tuğlu mahallesindede bulunan Kur\'an Kursuna devam etmekte olan öğrenciler Çivril İlçe Merkezinde bulunan  Huzur evini ziyaret ettiler.
       
Kur’an Kursu Öğreticisi Fatma Vural'ın  önderliğinde huzur evi müdürlüğünden alınan randevu ile huzur evine gelen öğrencilerin ziyareti yaşlı vatandaşları sevindirdi.Öğrencilerin evlerinde hazırladıkları pasta ve börekler huzur evinde kalmakta olan yaşlı teyzele ikram edildi.Öğrencilerin okuduğu Kur\'anlar ve söyledikleri ilahiler muhabbetle dinlendi.
      
Çivril  İlçe Müftüsü Himmet Metin,bu konuda yaptığı açıklamada; ''Müftülüğün yaptığı proğram çerçevesinde diğer kurslarımızda okuyan öğrencilerimizin de ziyaretlerinin devam edeceğini'' söyledi.

      
Tuğlu Mahallesi Kur\'an Kursu öğrencilerinin bu ziyaretlerinden Huzur evinde kalmakta olan yaşlı vatandaşların memnun kaldıkları görüldü.

Huzur evinde kalan bayanların yanında yaşlı erkek vatandaşlar da ziyaret edildi.

Yapılan bu anlamlı ziyarete Tuğlu Mah.Camii İmam-Hatibi Ferdi Kaya,Bucak Mah.Camii İmam-Hatibi Ali Vural ve Karamanlı Mah.Camii İmam-Hatibi Yusuf Çatalbaşoğlu  da katıldılar.

Huzur evinde kalan vatandaşların  bu ziyaretten memnun kaldıkları görüldü.İlk defa böyle bir ziyarette bulunan öğrencilerin de etkilendikleri görüldü.


Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol