Vali Küçük ve Müftü Açık, Devteşti Mahallesinde İncelemelerde Bulundular
Ahmet KAYA / DİNİHABERLER.COM

Şanlıurfa İl Müftüsü İhsan Açık, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ertuğrul Yıldız ve Peygamberler Camii İmam Hatibi Şükrü Özdemir ile birlikte Devteşti mahallesine giden Vali Küçük; İlk olarak mahalle muhtarından bilgi aldı.

Mahallede iki gençlik merkezi ve Kur'an Kursu olduğunu öğrenen Vali İzzettin Küçük; bölge nüfusunun yoğun olması dolayısıyla yeni bir gençlik merkezi ve Kuran Kursu için yer bulunmasını isteyerek, ''Bulunacak yerin de kirasını karşılayacağını'' belirtti.

İl Müftülüğü ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünün ortak çalışmalarıyla gençlik merkezinin faaliyet yürütmesini isteyen Vali İzzettin Küçük; ardından da Kuran Kursu ve gençlik merkezi olarak kullanılabilecek binaları inceledi.

Mahalle gezisini tamamlayan Vali İzzettin Küçük; Ahmet Yesevi Gençlik Merkezini ziyaret ederek; merkezdeki Kur'an Kursunda okuyan Öğrencilerle bir araya geldi.

Düzenlenen faaliyetleri oldukça beğenen Vali Küçük, merkezdeki çalışanlara teşekkür ederek çıkışta gençlerle fotoğraf çektirdi.

Grup Sayfamız için

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol