Vali ve Müftüden yoksul ailelere ziyaret

DİYANET HABER- Osmaniye Valisi ve İl Müftüsü Yoksul Vatandaşları Evlerinde Ziyaret Etmeye Devam Ediyor.

Vali ve Müftüden yoksul ailelere ziyaret

DİYANET HABER- Osmaniye Valisi ve İl Müftüsü Yoksul Vatandaşları Evlerinde Ziyaret Etmeye Devam Ediyor.

10 Şubat 2016 Çarşamba 14:28
Vali ve Müftüden yoksul ailelere ziyaret
banner221
Grup Sayfamız için

Göreve başladığı günden bu yana zaman zaman yardıma muhtaç aileleri ziyaret eden Osmaniye Valisi Kerem Al, yine yoksul ailelerin evlerine konuk olarak sorunlarını dinledi. İçlerinde Suriyeli ailelerin de bulunduğu 6 aileyi ziyaret eden Vali Al’ın ziyaretlerinde Vali Yardımcısı Dr. M.H. Nail Anlar, Osmaniye Müftüsü Ramazan Çortul, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Aykut Bulut da hazır bulundu.

Evlerine konuk olduğu ailelerle bir süre sohbet eden Vali Al, ailelerin dile getirdiği sorunlarını dinleyerek, ihtiyaçları doğrultusunda nakit yardımı yapılması talimatını verdi. Ziyaret sırasında tüm ailelere gıda paketi verildi. Ailelerin küçük çocukları ile de ilgilenen Vali Kerem Al, çocukları hediyelerle sevindirdi.

VALİ AL,“DEVLETİMİZİN ŞEFKATLİ ELİ HER DAİM YOKSUL VATANDAŞIMIZA UZANACAKTIR”

Vali Kerem Al, ziyaretleri sonrasında yaptığı açıklamada, Devletimizin şefkatli elinin her daim maddi imkânsızlık içerisinde olan vatandaşlarımıza uzanacağını belirterek, “İhtiyaç sahibi vatandaşlarımıza, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfımız aracılığı ile çeşitli yardımlar sağlıyoruz. Maddi yardımların yanı sıra yaptığımız ziyaretlerle devletimizin onların her zaman yanında olduğunu göstermek istiyoruz. Ziyaretlerimiz bundan sonra da devam edecektir. Yoksul vatandaşımız hiçbir zaman kendini yalnız hissetmesin, devletimizin şefkatli eli her daim onlara uzanacaktır” diye konuştu.

YOKSUL VATANDAŞLAR ZİYARETİ İÇİN VALİ AL’A TEŞEKKÜR ETTİLER

Kendilerini evlerinde ziyaret eden Vali Kerem Al’a teşekkür eden aileler ise “Sayın Valimizin evimize kadar gelip sorunlarımızı dinlemesi bizi hem mutlu etti hem de duygulandırdı. Bize gösterdiği ilgi için kendisine çok teşekkür ediyoruz. Allah Sayın Valimizden razı olsun, zor günlerimizde bize hem maddi hem manevi destek oldu. Allah Devletimizi başımızdan eksik etmesin” dediler.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Son Güncelleme: 10.02.2016 14:41
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner220