Van Müftülüğü Kutlu Doğum Startını Başkale'de Verdi‏
Grup Sayfamız için

31.03.2015 Salı günü düzenlenen program çerçevesinde İl Müftüsü Nimetullah ARVAS ve ilçe müftüleri önce, ilçeye yeni atanan İlçe Müftüsü M. Zeki SERDAROĞLU’nu ve Başkale Anadolu İmam Hatip Lisesi’ni ziayaret etti.

Daha sonra gerçekleştirilen toplantıda Kutlu Doğum Haftası münasebetiyle gerçekleştirilmesi planlanan etkinliklerle ilgili değerlendirmeler yapıldı.

Toplantının ardından İl Müftüsü Nimetullah ARVAS ve ilçe müftüleri, Başkale Kaymakamı Murat BÜYÜKKÖSE’yi makamında ziyaret etti.

Ziyaret esnasında Kaymakam BÜYÜKKÖSE tarafından, Başkale ilçesinde yürütülen hizmetlere yaptığı katkılardan dolayı teşekkür etmek amacıyla, İl Müftüsü Nimetullah ARVAS’a plaket takdim edildi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
selahaddin eyyubi 2 yıl önce

genç müftü yunus akman hocaya selam olsun... taze kan... Başkanlığımız, ilahiyat mezunu genç personelini aktif görevlerde değerlendirmeye yönelik bir çalışma başlatmalı... Bilhassa gençlere yönelik aktif görevlerde. Zira nice ilahiyat mezunu şuurlu ve bilgili arkadaş pasif konumda... Yetkililerden beklentimiz büyük ...