Yıldırım İlçe Müftülüğü'ne iade-i Ziyaret

Bursa Batum Ve Havalisi Yardımlaşma Ve Dayanışma Derneği Yıldırım İlçe Müftülüğünü Ziyaret Etti.

Yıldırım İlçe Müftülüğü'ne iade-i Ziyaret

Bursa Batum Ve Havalisi Yardımlaşma Ve Dayanışma Derneği Yıldırım İlçe Müftülüğünü Ziyaret Etti.

22 Mayıs 2014 Perşembe 00:34
Yıldırım İlçe Müftülüğü'ne iade-i Ziyaret
banner221
Zekai CEYHAN'ın Haberi / YILDIRIM

2014 yılı Kutlu Doğum Haftası kutlamaları çerçevesinde Yıldırım İlçe Müftülüğü’nce ziyaret edilen sivil toplum kuruluşlarından Bursa Batum Ve Havalisi Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği yöneticileri, Yıldırım İlçe Müftülüğü ’ne iade-i ziyarette bulundu.

Dernek Yönetim Kurulu Başkanı İlhan ARSLAN, Yıldırım Müftülüğü’nün Kutlu Doğum Haftası vesilesiyle kendilerini ziyaret ederek güzel bir diyalog başlattıklarını, özellikle dinî bir kurum olarak Kutlu Doğum Haftası’nda yapılan bu ziyaretin, kendileri için çok anlamlı ve memnuniyet verici olduğunu, bu tür karşılıklı görüşmelerin gerekliliğine ve yararlılığına inandıklarını söyledi.

Yıldırım İlçe Müftüsü Osman ŞEN ‘de Bursa Batum Ve Havalisi Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Yönetim Kurulunun gerçekleştirdiği bu nazik ziyaretlerinden dolayı mutluluk duyduğunu ifade ederek, teşekkürlerini iletti. Müftü ŞEN açıklamalarında; “başta sivil toplum kuruluşları olmak üzere bütün toplum kesimleriyle karşılıklı ziyaretlerimizi, görev alanlarımızla ilgili konularda, birlik ve beraberlik içindeki ortak çalışmalarımızı ve iş birliliklerimizi sürdüreceğiz” dedi.

Samimi ve güzel bir sohbet ortamı içinde geçen ziyaretin sonunda Yıldırım Müftüsü, Bursa Batum Ve Havalisi Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu Başkanı İlhan ARSLAN’a, Kur’an-ı Kerim ve Gürcüce Meali’ni hediye etti.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner220