YURTKUR'da Kalan Öğrencilere Ziyaret

Kurban bayramının ikinci gününde gerçekleştirilen ziyarette İl Müftüsü Geylani ve vaiz Önal öğrencilerle bayramlaştıktan sonra öğle yemeğini ikram ettiler. Ziyarette yapılan sohbette İl Müftüsü Geylani özetle;

"Değerli gençler; gelecekte bizlerin en büyük ümidi sizlersiniz. Sizler ne kadar güzel eğitim alırsanız, geleceğimiz de o ölçüde emin ellerde olur. Zira dinimiz de dinine, milletine ve mukaddesatına bağlı gençler yetiştirmemizi bizlerden istemektedir.

Peygamber efendimiz de gençliğe ve gençlerin yetişmesine çok büyük önem vermiştir. Peygamberliğinin ilk yıllarından itibaren çevresi imanlı gençlerle dolmuş ve İslam davetini gençlerin desteğiyle yapmıştır.

Bizde sizden, eğitim ve öğretiminize azami gayret göstermenizi, gelecekte kendisinden en yüksek derece faydalanılacak birer birey olarak yetiştirmenizi, dinimize ve mukaddesatımıza bağlı olmanızı istiyorum." dedi.

Öğrenciler ve Yurtkur yetkilileri il müftüsü Mehmet Feysal Geylani'nin ziyaretinden duydukları memnuniyeti dile getirerek teşekkür ettiler.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol