Chp'li Vekil İhsan Özkes'in insanî karnesi...

Chp'nin Emekli Müftüsü ve Milletvekili İhsan Özkes'in insanî karnesi...

Chp'li Vekil İhsan Özkes'in insanî karnesi...

Chp'nin Emekli Müftüsü ve Milletvekili İhsan Özkes'in insanî karnesi...

17 Aralık 2014 Çarşamba 14:48
Chp'li Vekil İhsan Özkes'in insanî karnesi...
Chp İstanbul Milletvekili İhsan Özkes, TBMM'deki makamında devletin maaşını ödediği sekreter, şoför, danışman, çaycı, hizmetli ve memurların kalite yoksunu, koridorlarda çaycı kovalayan, idari memura hakaret eden terbiye dışı tavırlarıyla yaka silktiği emekli din görevlisidir maalesef!.. Chp'li sözde mümin, emekli müftü Vekil İhsan Özkes, çalışanlarının hatırını sormayan, sorunlarını dinlemeyen, mesai saatlerinde selâm dahi vermeyen, teşekkür etmek gibi en insanî nezaketten bile yoksun, adeta askeri düzende, izinsiz ve müsamahasız çalıştıran, kırbaçsız bir despot, incelenmesi gereken psikolojisi oldukça bozuk maalesef bir din adamı ve siyasetçidir. Meclis'e soru önergesi veren geçimsiz Vekil Özkes'e bu kez biz soralım;

1-Rahmetli sekreteri merhume Mihriban BOZ, ölümünden iki gün evvel hamile olduğu halde kendisini aşırı yoran ve üzen Vekil'e hakkını helal etmiş midir?

2-Hamile merhume Sekreteri'nin hayati önemdeki sağlık kontrollerini aksatacak kadar izinsiz, baskı altında çalıştırmasına rağmen, ölümünü dahi siyasi şova dönüştüren Vekil İhsan Özkes, cenazenin ardından ailenin evine taziyeye gitmiş midir? Gitmiş ise ne kadar vicdanı rahattır? Merhume Mihriban BOZ'un acılı ailesi ile öksüzlerine maddi ve manevi ne kadar sahip çıkmıştır?

3-Chp'li Vekil İhsan Özkes, Meclis'te maaşlarını kuruşu kuruşuna devlet ödediği halde, sadece üç yıllık milletvekilliğinde neden 7 danışman ve 3 sekreter değiştirmiştir?

4-Acaba Vekil'in sözde iddiasına göre, bu kadar danışman ve sekreterin hepsi mi iş bilmez, tembel yada gayri ahlakiydi! Yoksa Vekil'in kendisi mi geçimsiz, hasbelkader müftülüğü dışında hiç işbilmez ve en önemlisi de psikolojisi mi bozuktur, ağır depresyonda mıdır, psikolojik tedavi görmekte midir?

5-Chp'li Vekil İhsan Özkes, ekmeğinden edip rızkını kestiği şimdilik 7 danışman ve 3 sekreter ile mağdur ailelerinin kul hakkı ve ilahî-mutlak adalet için için ne düşünmektedir? Kamuoyu işte yukarıdaki makul sorularla sinirlerine TBMM'deki Genel Kurul kürsüsünde de birçok kez malesef hakim olamayan Chp'li Vekil İhsan Özkes'e sabır ve bol bol insanî geçim diliyor.

Kaynak: Dinihaberler.com
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
ali haydar 2014-12-17 15:43:45

Mümîn görünümlü münafık ...

Avatar
defne 2014-12-17 15:46:20

Allah ıslah etsin milletimiz kimlere emanet?

Avatar
imam hatip 2014-12-17 18:13:07

Siyaset ile sözde din alimi bir araya geldiğinde ego komplekste yüksekse işte İhsan Özkes ...

Avatar
ali fikri sabit 2014-12-17 18:30:04

Acaba bu geçimsiz Adem, milletvekilleriyle nasil geçiniyoo merak ettim
Ama onlarida Meclisten kovamaz ya caniim.

Avatar
bir soruda benden 2014-12-17 18:48:06

anadolunun bir ilinden M.Ü. ilahiyat fakültesini kazanarak istanbula gelen,, o sırada tayinler kapatıldığından tayin yaptıramadığı için yıllık izin, mazeret vs. kullanarak derslerine devam eden bir imam Üsküdar müftülüğü makam odasında kendisinden hastaneye sevk kağıdı almak için yanına girdiğinde, dinleme nezaketi bile göstermeden, hatta cümlesini bile tamamlama fırsatı vermeden kuranın tabir ettiği en kötü ses tonu ile ÇIIK ÇIK DIŞARI diyerek bir imamı odasından kovmuş mudur? (yeni görevlilere bir not: o yıllarda hastanede muayene olabilmek için önce daireye gelip müftünün imzaladığı bir hasta sevk kağıdı almanız gerekirdi,) o zamanlara da mı insani karnesi zayıftı?

Avatar
genç imam 2014-12-17 22:06:16

özkesin diyanet wep sitesinde makaleleri paylaşılıyor diyanet personeline özel şifreyle girilen bu siteye nasıl girip yayınlanıyor neden engellenmiyor. bence resmi evrak ve kurum içi iletişimde kullanılan bu site güvenliği sorgulanmalıdır, yoksa özkesin içimizde sempatizanları mı var

Avatar
Ercan DİNÇ 2014-12-17 22:47:10

Buna benzer müftüler bu tecrübeyi daha müftü daire amiri iken kazanıyorlar.Özkes müftü diğerlerine göre vekillikten aldığı güçle son gaz devam ediyor.

Avatar
adalet 2014-12-18 10:30:35

bu adamdan ne müftü nede siyasetçi olur çamur atmakla iş olmaz.