Cübbeli Paralelcilerle aynı koroda!

Son günlerde gündemde pek yer bulamayan, reytingleri düşen, kurmuş olduğu TV'de umduğunu bulamayan CÜBBELİ, gündemin en sıcak konusuna hariçten gazel okuyarak dalış yapmaya çalışmış.

Cübbeli Paralelcilerle aynı koroda!

Son günlerde gündemde pek yer bulamayan, reytingleri düşen, kurmuş olduğu TV'de umduğunu bulamayan CÜBBELİ, gündemin en sıcak konusuna hariçten gazel okuyarak dalış yapmaya çalışmış.

23 Mayıs 2015 Cumartesi 13:57
Cübbeli Paralelcilerle aynı koroda!
DiNiHABERLER.COM / öZEL iÇERİK


İsrail'in başlattığı,  başta paralel örgüt olmak üzere tüm din ve Diyanet düşmanlarının sazan gibi atladığı araba konusuna, CÜBBELİ, kendince bir uslupla alaycı bir yaklaşmla dahil olmaya çalışarak rayting avcılığına soyunmuş. 
 
Vahdet adlı paralel uzantısı  gazete de köşe dönmeye çalışan ( pardon köşe yazısı yazan) zat, "zengin de olsa isteyene vermeli, mercedesten insede isteyeni geri çevirmemeli" diyerek aklısıra alay etmeye, Diyanet Reisini diline dolamaya çalışmış. 
 
Bir de utanmadan alayına واما الساإل فلا تنهر ayeti kerimesini delil gibi göstererek haddini iyice aşmıştır. 
 
Dinihaberler olarak Cübbeli'ye şunu hatırlatarak Diyanet Reisi'nden özür dilemeye davet ediyoruz. 
 
" Ey Cübbeli! Kendi altındaki 500.000 liralık PORSHE CAYENN marka aracı kimlerden ne için topladığın paralarla satın aldığını millete izah etmeden koskoca Diyanet'in Reisine devletin tahsis ettiği aracı diline dolama. 
 
Kendi oturduğun BEŞ MİLYON DOLAR'lık villada otururken nifak korosunun içinde yer alma. İçinde yer aldığın koroda başta israil, ilk önce küfür dedğin sonra üç kez kıvırdığın diyalogcular, Aydın Doğan ve komisi, Sözcü gazetesi ve bil umum şer ittifakı mevcut. Eğer kendi  yerini bunların yanı olarak görüyorsan Allah ahirette de beraber eylesin. 
 
Yok son zamanlarda düşen reytingini bu şekilde yükseltmeye çalışıyorsan boşuna nefes tüketme. Zira yanmaz kefen satmak için televizyonunda çığırmak için o nefes sana lazım olacak. 
 
Hadi başka kapıya.

"Mercedes'ten inse bile isteyene sadaka verin "

Ünlü, sazan gibi atlayan yazısında,  "Az sadaka çok belayı def eder. Size biri gelip ihtiyacını arz ederse verin. Geri çevirmeyin. Kur’an’ı Kerim’de “İsteyeni kovma” diye ayet var. Sadaka isteyen kişi lüks arabadan bile inse verin. Şüphelendikleriniz olursa az verin. Oru­cu tu­tar­sı­nız, na­ma­zı da kı­lar­sı­nız ama sa­da­ka­ya ge­lin­ce iş pa­ra­ya da­yan­dı­ğı için “Ho­ca efen­di bu bi­raz zo­r” der­si­niz. Ni­ye zor ya­hu?! Ha­dis-i şe­rif­ler­de “Bir ek­mek olu­r” di­yor. Do­lu fa­kir fu­ka­ra var. Ca­mi­le­rin ka­pı­la­rı se­bil ya­hu. Al­la­h’­a ham­dol­sun ki yi­ne de sa­da­ka ve­re­cek adam var. Ha­dis-i şe­rif­te “A­hir za­man­da sa­da­ka ve­re­cek adam bu­la­ma­ya­cak­sı­nı­z” buy­ru­lu­yor. O za­man ne ya­pa­cak­sı­nız? Bu ka­dar sa­da­ka, ze­kat em­ri var di­ni­miz­de. Haz­re­ti Meh­di ha­zi­ne­le­ri çı­ka­ra­cak, bir da­ğı­ta­cak pa­ra­yı alan ala­na. Al­ma­ya­nı dö­vü­yor­lar. Haz­re­ti Meh­di dö­ne­min­de dün­ya­yı ge­zen ki­şi sa­da­ka ve­re­cek adam bu­la­ma­ya­cak. Bu da bü­yük bir so­run. Çün­kü az sa­da­ka çok be­la­yı def eder" dedi.
 

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
i.h 2015-05-23 14:43:34

Cübbeli hoca yi elestirebilitiz ama altındaki arabanın bir yerlerden topladığı paralardan alındığını idda etmek adaletsizlik olur. iddia ispat ister allah selamet versin ama cübbeli hoca aileden zengin biri

Avatar
sadettin 2015-05-23 14:49:25

Terbiyesizlik yapacağınıza işinizi yapın işinizi

____ADMİNİN YORUMU___ EŞŞEK HOŞ (HOŞAFTAN) LAFTAN NE ANLAR!

Avatar
temur arap 2015-05-23 14:52:36

keşke araba hiç olmasaydı diyanette bu kadar yıpranmasaydı

Avatar
mine demirci 2015-05-23 15:00:24

Siz kafayi yemissiniz asil zuppe sizin gibilere denir ne konustugunuzu bilmiyorsunuz sizin isiniz gucunuz karalamak bilmeden konusuyorsunuz bir alime bile dil uzatabiliyorsunuz ya pes diyorum ve kinıyorum iftira atmadan once biraz arastirin hoca varlikli bir insan ve hak yemez ayrica reytinge ihtiyaci da yok siz kendinizi dusunun asil siz baskalarina sarin bence baska kapiya

Avatar
66.. 2015-05-23 15:00:39

sayın editör; Cübbeli Ahmet Hocaya ''zübbe'' kelimesini kullanmanız terbiye sınırlarını aşmıştır. Kişiyi eleştirebilirsin ama hakaret edemezsin hele DİNİ HABERLER
gibi adında Din geçen bi yerde. ben ne fetullahçıyım ne de cübbeli Ahmet hoca taraftarıyım.

Avatar
recep 2015-05-23 15:01:59

dini haberler sitesi. HAYSİYET VE ŞEREFTEN NASİBİNİ ALAMAMIŞ. CÜBBELİYİ, PİS DİLİNİZE DOLAMAYIN... YIPRANIYORSUN

_____ADMİNİN YORUMU____ KİMİNİ PAZARLADIK Kİ ŞEREFSİZ OLDUK?

Avatar
receperturk1982@hotmail.com 2015-05-23 15:05:01

bu site nesacettir. fazla söze hacet yok.

____ADMİNİN YORUMU____ ÇAPSIZLAR BAYA ÇOĞALMIŞ!

Avatar
Emin hoca 2015-05-23 15:06:33

Diyanet haberde bu haberi yazan kimse , lütfen kullandığınız ifadelere dikkat edin nezaket kuralları çerçevesinde yazılarınızı yazın