Diyanet'teki müş(fik)ler ne iş yapar?

Herkesi hayretler içerisine düşüren bir başlık. Diyanet'te her şey olabilir, müş(fik)ler nereden çıktı diyeceksiniz? Anlatalım efendim...

Diyanet'teki müş(fik)ler ne iş yapar?

Herkesi hayretler içerisine düşüren bir başlık. Diyanet'te her şey olabilir, müş(fik)ler nereden çıktı diyeceksiniz? Anlatalım efendim...

03 Nisan 2015 Cuma 23:01
Diyanet'teki müş(fik)ler ne iş yapar?
banner283
DİNİHABERLER.COM / ÖZEL


Din Hizmetleri Diyanet'in Varlık Sebebidir. Din neredeyse Diyanet oradadır. Diyanet'in olduğu yer de ise Diyanet İşleri Başkanı Mehmet Görmez bulunur.
 
Diyanet İşleri Başkanı Mehmet Görmez, son başkanlar içerisinde Diyanet'e altın çağını yaşatmış alim, ulema ve mütefekkir birisidir. İlmiyle amel edilebilecek ve dünyanın en büyük hadis prof'ların başında gelmektedir.
 
Mehmet Görmez'in Diyanet'in başına gelmesiyle birlikte hizmetler büyük bir ivme kazanmış, dünyanın en ücra köşelerindeki müslümanlara kadar ulaşılmış ve müslüman kardeşlerimize devletimizin gücü yettiğince hizmetler götürülmüştür götürülmeye devam etmektedir.
 
Diyanet İşleri Başkanı Sayın Mehmet Görmez, yaptığı kutsal vazifesinin hakkını veren kesbettigi ilmi birikimiyle, din adamı sıfatını uhdesinde taşıyan ve hiç bir surette siyasi bir polemiğin kıyısında bile yer almayan feraset sahibi bir başkandır. Başkanlığı sürece medyada kendisinin içine çekilmek istendiği hiç bir siyasi soruya cevap vermemiş, siyaset adamlarının suni gündemlerle oluşturduğu polemiklere tevessül dahi etmemiştir. Bu konuda, seçim öncesi din görevlilerinin seçim yasağına uymaları hususunda bir genelge yayımlanmıştır daha önceki seçimlerde olduğu gibi.
 
Diyanet'in bu çıkışı iç ve dış basında başta müşrikler olmak üzere Doğan medyası, CHP ve yandaşlarının şah damarını çatlaşmıştır.
 
Müşrik Sözcü Gazetesine hizmet eden Saygı Öztürk, Diyanet'in içindeki Müş(fik)lerin yardımıyla Ak Parti Ankara milletvekili Aday Adayı Zekiye Demir Hanım ile ilgili talihsiz bir yazı kaleme almıştır.
 
Söz konusun haberde "GÖRMEZ’İN GÖRMEDİĞİ ADAY!. Her seçim döneminde olduğu gibi Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Mehmet Görmez imzasıyla yayımlanan genelgede, din görevlilerine camilerde politika yapmamaları uyarısında bulunuldu. Zekiye Demir, sanki adaylık için başvurmamış, sanki istifa dilekçesi vermemiş gibi her gün Diyanet İşleri Başkanlığı’na gidiyor, odasında oturuyor ve Diyanet’i kendisi için bir seçim karargahı olarak kullanıyor".

Aslına 
uygun olmayan bu yazı tamamen yalan iftira ve çirkin bir haberdir. Edindiğimiz bilgiye göre, Dr. Zekiye Demir hanımefendi, özel eşyalarını almak için bir defa Diyanet'e gitmiş, resimdeki gözüken münafıklar gibi bazı şahıslar ise olayı abartarak müşrik gazetenin yazarını aldatmışlardır.
 
Söz konusu yazar, eleştiri sınırlarını aşarak işi Diyanet İşleri Başkanına kadar götürmüş ve hadsiz eleştirilerde bulunmakla kalmayıp "633 sayılı Diyanet İşleri Başkanlığı Teşkilat Kanunu’nun 25. maddesine göre bir din görevlisinin herhangi bir partiyi övmesi veya yermesi meslekten ihracı gerektiriyor. Ama aday olan, istifa eden kişinin Diyanet’te odasında oturması ve siyaset yapmasını Mehmet Görmez, açıkçası görmezden geliyor. Bu da rahatsızlık yaratıyor. Peki, 25. madde Ömer Demir‘in eşi Zekiye Demir‘i ilgilendirmiyor mu?" küstahça yaklaşımlar sergilemiştir.
 
Hep aynı telden çalıyorlar. Meyve veren ağaç taşlanır ve yobazlıkta sınır tanınmaz. Aşağıdaki resim ile yukarıdaki yazının ne alakası var diyeceksiniz. Anlatalım efendim..
 
Cami basan ve imama darp girişiminde bulunun Türk Diyanet Vakıf-Sen'in münafık başkanı da aynı zihniyete sahip olmakla birlikte aynı değirmene su taşıyorlar. Türk Diyanet Vakıf-Sen'in tüm yönetimini de buna ilave edebiliriz. Cami baskını sırasında münafık başkan; "MHP ve CHP iktidara geldiğinde ilk işimiz Mehmet Görmez'i ve Vakıf-senlilerce darp edilen imamı, görevden almak" olacağı yönünde beyanatta bulunuyor.
 
Yine bu müş(fik)ler boş durmamış Diyanet'in içindeki olup biten olayları Müşrik basına sızdırarak söz de Diyanet'i köşeye sıkıştırma adına elinden gelen gayreti gösterme arzusu içine girmişlerdir. Bunun son örneği Diyanet'e alınan araba da olduğu gibi.
 
Müşrik gazetenin yazarı CHP'nin faşist müftüsü için "Emekli müftü CHP Milletvekili İhsan Özkes, TBMM’de unutulmaz hizmetlerde bulundu. Çok önemli konuları gündeme getirdi, halkın dini duygularıyla nasıl oynandığını, “AKP’nin cami yalanlarını” belgelerle ortaya koydu. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, “Parti görevi”verildiğinde, Özkes‘in İstanbul Üsküdar’dan hangi koşullarda belediye başkan adayı yapıldığını, CHP’nin, Özkes gibi aydın din adamlarına ihtiyacı olduğunu bu süreçte mutlaka hatırlamalı… CHP’nin gösterişten uzak, halkın içinde olan Özkes gibi milletvekillerine de ihtiyacı var" gibi açıklamada bulunuyor.
 
İki kelimeyi bir araya getirip konuşamayan, CHP'nin safında yer alarak başka Diyanet'e , Dine ve Din görevlilerine saldıran komünist ve mecliste Belam lakabıyla ün kazanmış Özkes, Müşrik gazetenin yazarı tarafından neredeyse yılın adamı ilan edilecek. 

Neden? Dine ve Diyanet'e saldırdığı için. Solcular için bulunmaz bir parça. İstedikleri gibi kullanıyorlar. Türk Diyanet Vakıf-Sen'in münafık başkanı da faşist müftüyü savunuyor. "Yazık, bu müftüden en istiyorsunuz, adam hakkı savunuyor" diyebilme cüretinde bulunabiliyor. Aynı yolun yolcusu. Al birini vur ötekine. Olaylara at gözlüğü ile bakan bu ufuksuz insanlar, Türkiye'de Diyanet İşleri'nin, Başkanı Sayın Mehmet Görmez'le geldiği bu istikrarlı yükselişini kabullenememişler ve hep yaptıkları gibi karalama kampanyasına kalkışmışlardır.
 
Cumhuriyet tarihi kadar kadim olan kurumda Diyanet'te müşrik olmamış fakat dolaylı yollardan müşriklere hizmet edip onlara çanak tutan münafıklar! olmuştur maalesef. Tıpkı alttaki resimde gördüğünüz gibi...
 
 
Anahtar Kelimeler:
Diyanet MüşfikMüşrik
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
vekil 2015-04-03 23:47:40

Madem münafık münafık lığını ispatlayan ispatlanayamazsan sizi telnet altında olacaksınız bay editör

Avatar
ismail can 2015-04-04 05:54:41

Kocatepe avlusunda şehit cenazesinde katil hükümet diye nümayiş yapan bu zat..........

Avatar
biliyoruz 2015-04-04 08:46:28

Bu vakifsenliler mhpli mhplilerde chp nin yaptigi yanlislari sadace akp gitsinde kim gelirse gelsin anlayisiyla destekliyor Allah hidayet versin

Avatar
yorum 2015-04-04 09:51:11

Allah islah etsin.insan yaptıklarından ve konuştuklarından sorumluysa gerisini siz düşünün.

Avatar
imam 2015-04-04 21:34:10

katil hükümet diyenler zaman geçince unutulacaklarınımı zannediyorlar sizler meydana çıktıkça hafızalar yeniden canlanıyor bay başkan

Avatar
Yorumcu 2015-04-04 22:13:04

Zekiye Hanım, haftanın 5 günü Diyanet'teki odasında akşam saat 18'de Başkanlık servisi ile evine gidiyor. İnanmıyorsanız saat 18.05'te servislerin bulunduğu yere gelin kendi gözünüzle görün. Gören göz şahitte istemez.