Gezicilerin imamı "ibnelere" sahip çıktı!

Gezi parkı eylemlerinde şova dönük eylemler yapan, Gezi parkında Cuma namazı kıldıran 'Gezi imamı' lakaplı İhsan Eliaçık skandal bir tweet attı

Gezicilerin imamı "ibnelere" sahip çıktı!

Gezi parkı eylemlerinde şova dönük eylemler yapan, Gezi parkında Cuma namazı kıldıran 'Gezi imamı' lakaplı İhsan Eliaçık skandal bir tweet attı

29 Haziran 2015 Pazartesi 21:13
Gezicilerin imamı
Gezicilerin imamından skandallar bitmek tükenmek bilmiyor. Yakın akrabalarının ve dostlarının dışlamış olduğu 'Gezi imamı' lakaplı İhsan Eliaçık, Kur’an'da ahlaksızca davranış olarak nitelendirilen evlilik yoluyla kadınları bırakıp, şehvetle erkeklere bakan "ibne,eşcinsel veya homoseksüellere sahip çıktı!







“Lût’u da Peygamber olarak gönderdik. Hani o kavmine şöyle demişti: “Sizden evvel dünyada hiç kimsenin yapmadığı iğrenç bir işi nasıl yapıyorsunuz? Kadınları bırakıp, şehvetle erkeklere yaklaşıyorsunuz: Yoo, siz gerçekten ölçüyü aşan bir topluluksunuz!” (A’râf, 7/80-81)
 
“Lût’u da (Peygamber olarak gönderdik.) Hani o, kavmine şöyle demişti: “Bu çirkin eylemi, [insanın yapı ve yaratılışına aykırı olduğunu] göre göre, nasıl işliyorsunuz? Gerçekten, kadınları bırakıp da, şehvetle erkeklere mi yöneliyorsunuz? Hayır, işin gerçeği, siz [hakka karşı körlüğü,] bilinçsizliği seçmiş bir toplumsunuz!” (Neml, 27/54-55)
 
“Lût [da Bizden aldığı ilhamla] kavmine şöyle seslenmişti: “Siz, kesinlikle, dünyada daha önce hiç kimsenin yapmadığı hayasızca şeyler yapıyorsunuz! Siz, erkeklere [azgın bir şehvetle] yaklaşıp [cinsler arasında tabii olan] yolu kapatmıyor musunuz? Ve bu utanç verici suçları [açık] toplantılarınızda işlemiyor musunuz? Ama kavmi, “Peki,” diye cevap verdi, “eğer doğruları söyleyenlerden isen, başımıza Allah'ın azabını getir bakalım! [Bunun üzerine Lût] “Ey Rabbim!” diye yalvardı, “Bozgunculuğa ve yozlaşmaya yol açan bu insanlara karşı bana yardım et!” (Ankebut, 28-30)
 
Bunun üzerine Allahu Tealâ Lût’un (as) yaptığı bu duayı kabul etti, azgınca davranışlarında ısrar eden ve peygamberlerini dinlemeyen o sapkın toplumu helak etti. Ayetleri birlikte okuyalım.
 
 “Ve onların üzerine [yok edici] bir yağmur yağdırdık; uyarıl[dıkları halde aldırmay]anların uğradığı bu yağmur ne korkunç bir yağmurdur!” (Neml, 27/58) “Onlara azab emrimiz gelince, o memleketin üstünü altına getirdik ve üzerlerine, arka arkaya ateşte pişirilmiş çamurdan taşlar yağdırdık. O taşlar ki, [günaha gömülüp gitmiş böyle toplumları tepelemek için] Rabbinin katında hazırlanmış, işaretlenmiştir. O taşlar ki, zalimlerin başından hiç eksik olmaz!” (Hûd, 11/82-83)
 
Bütün bu ayetler, Lût kavminin yaptığı sapkın davranışı eleştirmekte ve kınamaktadır. Hal böyleyken hala eşcinselliği savunmak ve “eşcinselliğin doğrudan haram olduğunu söyleyen hiçbir ayet yok ki?” diye küstahça tavırlar takınmak Kur’an’ı ve metodunu anlamamak demektir. Hatada ısrar etmektir. Aklı kullanmayıp duygularla hareket etmeye devam etmektir. Kendi yaptığı hayasızlığa kılıf bulmaya çalışmaktır.

 
 
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
burhan 2015-06-29 23:43:04

bu adamin haberini yapmayin bu mendebur adam.meshur etmeyin

Avatar
religion man 2015-06-30 00:18:56

Allah herkesi birbirini savunanlarla haşreylesin !

Avatar
dava 2015-06-30 02:44:11

Kendini bilmeyen kişilerin haberini yapmayın

Avatar
kartal 2015-06-30 03:27:03

Arkadaşlar bu da mı ibne yoksa?

Avatar
wanli 2015-06-30 11:16:36

Allah senin belanı versin ihsoooo.kullandığin isme yazık

Avatar
hoca efendi 2015-06-30 11:48:55

ilmini şeytanın hizmetine vakfetmiş bir zavallı

Avatar
NİLAY 2015-06-30 14:53:39

NİMETULLAH ERDOĞMUŞTA KATILMIŞMI GÖSTERİLERE