Sıkıyorsa bir dokunun!

Gözü dönmüş paralel vatan hainleri, Reis-i Cumhur'a bilinçsizce tehditler savuruyorlar...

Sıkıyorsa bir dokunun!

Gözü dönmüş paralel vatan hainleri, Reis-i Cumhur'a bilinçsizce tehditler savuruyorlar...

03 Eylül 2015 Perşembe 23:30
Sıkıyorsa bir dokunun!
banner283

DiNiHABERLER.COM / ÖZEL


Reis'e Tehdit, Milli İradeye İhanettir!
 
Kuyruğu sıkışan FETÖ terör örgütü, bu sefer cüretkarlıkta bi tık daha ileri giderek Türkiye Cumhuriyeti'nin Cumhurbaşkanını tehdit etmeye cesaret etti...
 
Okyanus ötesindeki hocalarının (Sahte peygamber) beddu seanslarından sonra şimdi artık, ipini koparmışcasına medyalarda tehdit argümanları sıraladılar.
 
Pardon ama siz kimsiniz?
Kimin ülkesinde, kimi tehdit ediyosunuz?
Bu cesareti kimlerden alıyorsunuz?
Bu ülkenin yarısından fazlasının oyuyla seçilip baş tacı yaptığı bir Cumhurbaşkanını hangi akla hizmetle tehdit edebiliyorsunuz?
 
Onca ihanetten sonra sukunet gösterip ülkenin barış ortamına halel getirmek istemeyen Reis, belki bu deli saçması tehditlere gülüp geçecek ama Reis-i Cumhur'una sahip çıkan halk bu tehditi kendine zul telakki edip özgür iradelerine bir saygısızlık bir ihanet addedecektir.
 
Bizler Osmanlı'nın evlatlarıyız...
Şanlı tarihimize bir bakın...
Ülke bütünlüğümüzü tehdit edenlere  neler yapmışız...
Yahudilere ve haçlı ordusunun arkasına sığınarak,
Cumhurbaşkanımızı tehdit edemezsiniz...
Bu vatan uğruna kanını, canını esirgemeyen asil insanımız aynı ruhla sizleri  bir kaşık suda boğmayı da bilir. 

Türkiye tarihinde hiç bir düşman bu ülkeye bu kadar zarar vermemiştir. Zira düşman adı üstünde bellidir. Ona göre gardını alırsın.  Fakat bu tescillenmiş Paralel ihanet taifesi, bu topraklarda sinsice gezinip saf ve masum halkımızın kanını yıllarca emmiş, devletimizin her hücresine nüfus ederek gaflet ve ihanetle vatanımızı içerden yıkmak istemişlerdir. 
 
Bu paralel taifenin, Diyanet camiasından temizlenmesi için, teşkilatın yanında, ülke bütünlüğü için üzerimize düşeni yapmaktan geri durmadık. Duyarlı bir yayın politikası gereği çizgimizden kesinlikle taviz vermedik. Ancak bununla birlikte paralel taifenin  dehset saçan hışmından biz de nasibimizi 500 liralık para cezası ile aldık. Fakat bu ucuz taktikler bizim vatan aşkımızın önüne asla geçmez. Ve de geçmedi de... Müftülüklerimizde....
 
Türkiye'ye dört bir yandan siber ölçekte saldıran bir örgüt ve yandaş uzantısıları, basın yayın organları topyekün bütün güçleri ile milli birlik ve beraberliğimize savaş açmışlardır. Ve bu örgüt mensupları hadlerini kat be kat aşmış, her yeni olayda mutasyon geçirircesine, Cumhurbaşkanımızı hedef alan tehditkar tutumları ile kablarına sığmaz olmuşlardır. Türkiye Cumhuriyeti'nin  Cumhurbaşkanına dil uzatıp hadsizce tehdit etmişlerdir.  Bu tehdit yalnızca Reis' e yapılmamış,  milli iradeye yapılmış bir hakaret, bir ihanettir. 
 
Erdoğan düşmalığından gözleri dönmüş, öz değerlerini kaybeden bu topraklarda yaşayıp da bu vatana, bu devlete, dine, Diyanet'e düşman olmuş, kendi ülkesine savaş açmış paralel ihanet örgütünün bu gidişatı artık kan dondurucak boyuta ulaşmıştır. 
 
Deşifre olan her yeni gizli planları gün yüzüne çıktıkça, kurdukları oyunlar bir bir bozuldukça, sağlam sandıkları kaleleri her geçen gün bir bir yıkıldıkça saldırgan tavırları da o ölçüde katlanarak bu ülkenin üzerini bir kara batak gibi sarmıştır.
 
Vatana ihanette duydukları kinleri, asırlardır ülkemize diş bileyen düşmanlarımızdan aldıkları güçle daha da besleniyor. Ağızlarından salyaları akan haçlı zihniyeti Yahudilere uşaklık yaparak bu vatanın birlik ve bütünlüğünü tehdit ediyor...
 
Bu gün insanlık bunların sayesinde kıyıya vurmadı mı? Vicdanlar sizi hep, kıyıya kusan yavruların cansız vücutlarıyla, ateş düşündükleri şühedanın baba ocaklarından yükselen feryatlarla hatırlayıp sorgulayacak...
 
Ama şunları sakın unutmasınlar!
 
Bu ülkenin barış ve huzurunu yıkmaya kimsenin gücü yetmeyecektir...  Karşılarında, bu boş tehditlere pabuç bırakacak ne bir kimse ne de bir kurum vardır... Hele hele, kökleri birbirine kenetlenmiş  kadim Türkiye Cumhuriyeti, bu örgütü tamamen temizleyene kadar çalışacaktır. Ve bu asil halk, tüm ümmetin bel bağladığı, Reis-i Cumhur'u Recep Tayyip Erdoğan'a da sonuna kadar sahip çıkacaktır.

Adam-sanız!, sıkıysa bir dokunun. Bakın o zaman neler olacak!
 
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
M.Tuncer 2015-09-05 19:23:33

ZULMÜN AYAK SESLERİ TARAFGİRLİK SİYASETİ


Chp tüzük itibari ile zaten dine düşman. Dünyayıda. Beceremediler. Mhp emeviler gibi hareket ediyor bizden başkası müslüman olmaz olamaz diyor ama yatıkları bir o kadar İslamiyete zıt. Işid gibi örgütlerin kimin maşası olduğu zaten belli hadi farzımuhal sadakatleri olsa da ahmakanedir. Papağan gibi şeriat isteriz diyorlar ama şeriata muhalefet ediyor. Bediüzzaman ın deyimiyle Bir şeriat ki karıncaya bilerek ayak basma dese o şeriat hangi insan ın hukukunu ihmal eder. Yine o koca Müceddidin ifadesiyle Vatan, din , millet ve dil bir ise orada hukukunu hiç bir şekilde şiddetle arama ya Kuran müsaade etmez. Şimdi bu vatan ahalisi yüzde doksan beş aynı dine mensub . Ben bir ayine gösterdim herkes ayinesinde olanı görür. Demek şu Işıd yüzünden İslamiyet e uzak duranlar hayali bir islamiyete düşmanlar. Gelelim üçüncü konu Kürtler. Ama yüzde 95 i çok dindar olan kürtler aldatılarak mühim bir nefret siyasetinin içine çekiliyor. Kürtleri bu kadar fitnelere maruz bırakan. Dini aktivite ye dair hiçbir teşebbüsleri olmayan onlara hayat vaad edip hem ebedî hem bütün sermaye si olan dünyevî hayatından eden bir zihniyet Kürtlere ne kadar yararlı olur. Marksist ve che nin kitaplarına teşvik ve telkinatlarla bu millete hizmet etmek kabil midir. 25 yaş altı gençlerin onlara taraftar olanın dine karşı olan lakaydligi ve dünyevî işlerde ki tenbelligi bir tesadüf müdür. 25 yaş üstü anneler babalar dan onlara aldanip taraftar olanlar terbiyelerini İslamiyetten aldılar. Siyasi guruhlardan değil. Yetim e maaş bağlayıp dul ve sahipsiz hanima sahip çıkıp başkasına el actirmayan Doğunun her tarafında okul açıp fabrika açmaya teşebbüs ettiğinde durdurulan bir şahsa karşı bu kadar nefret nedendir. Siyaselerin egolari yüzünden bu saf milletin başına gelenlere dur diyebilmek için siyasiler in bu işten ellerini çekmesi lazım. Zira birileri biz yaptık diyor diğeri biz yaptirdik diyor iki tarafa da hangisi bu millete zulmediyorsa Allah kahretsin. Bir milletin güya dünyevî hayatı için bu kadar mücadele edenler uhrevi hayatı için hiçbir teşebbüs te bulunmaması hangi hamiyet ve muhabbetle izah edilir. Risale i Nur Türk ve Kürtler içerisinde yeni bir hayatı tesis etmisken şimdi bu beceriksiz ve alaycil siyasetçiler yüzünden birbirlerine nefretle bakmaya başladı. Şu dünya sizin Türklüğünuz ve Kürttlugunuz için hizmet etmiyor. İnsanlık İslamiyet ve iman a hizmet eder. Bu manadan uzaklasilirsa işte böyle musibetler alemi islami yaralar bitirir. Bununla beraber Hdp Chp ve Mhp ye olan eleştirim anarşizme olan tarafgirlikleri ve kendi gayeleri için halkı sokağa dökmeleridir. Ve tenbellikleridir. Ayrıca dini dili ırkı ne olursa olsun başkasına zarar vermediklçr İslam onu ötekileştirmez . Birlikte dostluk ta kardeşlikte selamet var. Vesselam. MUHAMMED TUNCER BOZ

Biz Muhabbet Fedaileriyiz düşmanlığa vaktimiz yoktur. ( Bediüzzaman)

Avatar
Adem 2015-11-24 00:20:47

Reisimizin gerekirse kapısında nöbet tutarız merak etmeyin.