Iğdır’da Üniversite Birincisi Diyanet’ten Çıktı
Grup Sayfamız için

Bir yandan Iğdır İl Müftülüğünde görevini başarılı bir şekilde sürdüren Tuncel, diğer yandan ise İlahiyat Fakültesini birincilikle bitirerek büyük bir başarıya imza attı.

Bitirdiği not ortalamasına göre İlahiyat Fakültesinde birinci olan M. Sait TUNCEL, Iğdır Üniversitesinde, diğer bölümlerden mezun olan öğrenciler arasında da birinciliği elde etti.

Müftülükteki görevini deruhte ederken, aynı zamanda İlahiyat Fakültesini başarı ile okuyan M. Sait TUNCEL’e Plaket veren İl Müftüsü Cüneyt KULAZ, kendisini tebrik ederek başarılarının devamını diledi.

Birinci M. Sait TUNCEL ise ”Öğrencilik dönemimde benim için bazen bir hoca bazen de bir baba gibi yakınlık gösteren, gerek okul hayatımda gerekse görevimi yaparken hiçbir zaman desteğini esirgemeyen Sayın Iğdır İl Müftümüz Cüneyt KULAZ’a minnettarım. Bana bu ödülü layık gördüğü için kendisine teşekkür ediyorum” dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
Adem 1 yıl önce

Tebrik ederim hocamı maşallah subhanallah.

Avatar
Müezzin kyym 1 yıl önce

Boyle müftülerin sayısı artsın.2011 de kazandığım ilahiyat fakültesini müftü mehmet aşığın yuksek çabasıyla okuyamadım.tayinimi yapmadı.bende onu Allaha havale ettim.su an açıktan cabaliyorum.ama o müftüye halkımı helal etmiyorum.