Kireçocağı Yaz Kur'an Kursu öğrencilerine iftar pikniği
Grup Sayfamız için


 
Bu yıl ile beraber 6. İftar pikniği düzenlediler. Yaz Kur’an Kursu Öğrencilerden, Oruçhan Erdoğan ile Sezer Efe Kur’an-ı Kerim okudular.

Yaz Kur’an Kursu Öğrencilerden, Mehmet Emin Alp, Rıdvan Erdoğan ve Enes Çelebi ilahi okudular. Günün anlam ve önemi üzerine konuşmayı Orduzu Kireç Ocağı Cami İmam Hatip-i Mehmet Emin YAĞMUR yaptı.

250 öğrenci ve toplamda 150 öğrenci velimizin katılımı ile yapılan iftar yemeği güzel görüntülere sahne oldu. İftar programının yapılmasına vesile olan Malatyalı iş adamlarından Bir damla A.Ş. adına Hakan Kâhtalı yaptığı konuşmada; ''Şimdiye kadar bu kadar güzel bir programa katılmadığını, çocukları ile iftar açmanın güzelliğini dile getirirken diğer iş adamlarımızın da böyle güzel etkinlikler yaparak çocuklarımızın sevindirilmesi gerektiğini vurguladı. Çocuklar geleceğimiz ve geleceğimiz olan yavrularımızla bir arada olmanın mutluluğunu yaşıyorum'' dedi.

İftar programına öğrenci velileri olmak üzere 350 kişilik yemek ikramı yapıldı. Katılımcılar yapılan bu programdan memnun olarak ayrıldılar.
 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
Yunus gürer 1 yıl önce

Sayın hocam kutlarım yine göz dolduruyorsunuz