Pazaryolu Müftülüğü’nden “Personel Buluşmaları” Projesi
Facebook Sayfamız için  

13.01.2015 tarihinde, “Personel Buluşmaları Projesi” kapsamında ilk ziyaret, Pazaryolu Merkez Camii Müezzin Kayyımı Zeki EKŞİ'nin evine gerçekleştirildi. Ziyarete Pazaryolu İlçe Müftüsü Yusuf CEYLAN ve daire personeli katıldı.

Her aya bir proje hedefiyle yola çıktıklarını ifade eden Müftü CEYLAN: “Biz din gönüllüsü kardeşlerimizle büyük bir aileyiz. Bu ailenin her ferdini kendi evinde, ailesiyle beraber tanımak isterim. Çünkü biz sadece resmi olarak değil, hissi olarak da birbirimize bağlıyız. Bu nedenle personelimizi yüz yüze görmek, varsa sorun ve sıkıntılarını dinlemek arzusuyla, kendilerini evlerinde ziyaret ediyoruz.  Bu ziyaretler neticesinde çok olumlu şekilde geri dönüşümler alıyoruz. Bu ziyaretlerle, özlenen bir kaynaşmanın gerçekleştiğine inanıyorum. Bu tür ziyaretlerimiz, inşallah artarak devam edecek” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Müezzin Kayymı EKŞİ ise: “İlçe Müftümüzün, evimizde bizleri ziyaret etmesi, bize çok büyük moral verdi. Kendilerinden Allah razı olsun. Müftümüz ve diğer görevli arkadaşlar geldiler ve yaşadığımız yerleri gördüler. Sıkıntılarımızı ve taleplerimizi, evimizde kendilerine iletme fırsatı bulduk. Böyle bir ziyareti gerçekleştiren İlçe Müftümüz Yusuf CEYLAN Hocamıza ve daire personelimize çok teşekkür ediyorum” diyerek görüşlerini belirtti.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
Tortumlu hoca 2 yıl önce

Helal olsun sana müftüm çok güzel proje Görevlilerine tepeden bakan müftülere örnek olursun inşallah