Sancaktepe Cami Yaz Kursunda Büyük coşku
Grup Sayfamız için

İnşaatı devam eden Caminin, alt bodrum katında ibadete açık. Okul ortamında alınan, seviye ve yaş gruplarına ayrılan öğrenciler Kur'anla tanışmanın heyecanını yaşıyor.

Sancaktepe Cami bu yılda yaz Kur'an Kursunu cami yakınındaki ilk öğretim okulunda devam ediyor. Okul ortamında ayrı sınıflarda alışık oldukları bir ortamda olmaları hem çocukların hemde Din Görevlilerin işini kolaylaştırıyor.

Sancaktepe Camii İmam Hatibi Şaban Güngör yaptığı açıklamada; ''Kursumuzda öğrencilerimizin yaş ve ders seviyelerine göre ayrılmış olması en önemlisi öğrendikleri bilgilerin uygulama alanı olarak inşatta olsa caminin tanıtımı için haftanın perşembe günleri camimizde ibadetleri uygulamalı olarak gösteriyoruz.Ayrıca görsel metaryellerle destekleyerek çocuklarımızın bu kısacık süre içinde eğlenerek sıkılmadan öğrenmelerinin yollarını arıyoruz.Ayrıca cami inşatımızın tanıtımı için amatörcede olsa www. sancaktepecami.org adresinden çalışmalarımızı duyuruyor.Kurusmuza ve camimize destek olan kardeşlerimizden Rabbim razı olsun diyor,Hayırlı,bereketli Ramazanlar diliyorum'' dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol